• Okey Oyun Appleti Satın almak Hostwin
 • Fatih V.D. V.No. 2650020394
 • Pbx : +(90) 532 433 0999
 • | Anasayfa / Okey Hosting / Okey Oyunu Sitesi / Okey Oyun Appleti Satın almak

Okey Oyun Appleti Satın almak | Okey Hosting | Hostwin - hostwin

Domainize lisanslı yasal bir okey oyun scriptiniz olsun istiyorsanız, okey oyun appletini satın alabilir ve kendi sunucularınızda okey oyunu web sitesi kurabilirsiniz. Okey Scriptini satın aldığınızda web sitenize ücretsiz olarak kurup size teslim ediyoruz. Kurulum sonrası teknik desteğimiz devam ediyor.

3000.00
Sınırsız

Okey Oyun Appleti Satın almak

  Admin Kontrol Panelli

  Oyun İçi Reklam Alabilme

  Özel Masa & Özel Oyuncu Özellikli

  Java Masaüstü Uygulamalı

  Ücretsiz Kurulum

  Ücretsiz Plesk Kontrol Paneli

  Oyun içi Canlı Radyo Yayını

  Çoklu Lobi Özellikli

  Soru Cevap Oyun Özellikli

  Üyeler Arası Mesajlaşma sistemi

  Saatlik & Günlük & Süresiz Oyuncu Yasaklayabilme

  Domaininize Lisanslı Yasal

  Okey Oyun Scrpti ilk Kurulumunda 500 TL kurulum bedeli alınır.

Stoklar Doldu

Okey Hosting

3000.00
Sınırsız

Okey Oyun Appleti Satın almak


Okey Oyunu Teslim Süresi

 • Okey Paketi teslimi, Okey oyunu siparişlerinin teslim süresi 24 saattir. Ödeme işlemlerinizin arından 24 saat içerisinde size teslim edilir. Oyun paketinizin başlangıcı, sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Okey oyun paketinizin bitiş tarihine kadar siz oyun paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • 3000.00
  Sınırsız

  Okey Oyun Appleti Satın almak


  İade Şartları

  Okey Oyunu Sitesi İade Şartları, Oyun paketlerinde kullanım süresi Okey oyun sipariş tarihi ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Okey oyunu sitenizi kullanıma açıldıktan sonra 1 ay süre ile kullanma hakkınız vardır. Oyun paketinizin süresi doluncaya kadar devam eder ve bu süre zarfında para iadesi yapılmaz. Ancak bu süre zarfında Okey paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi yapılırken, yeni Okey oyunu paketiniz için fiyat farkı varsa, sizden sadece o fark alınır ve hizmetiniz kesintiye uğramaz. Okey Oyunu peketleri arasında fiyat farkı hesaplanırken, siparişinizin süresi uzamaz veya kısalmaz. İlk sipariş verdiğiniz Okey Oyun paketinizin süresi doluncaya kadar hizmetiniz kesintisiz devam eder.

  3000.00
  Sınırsız

  Okey Oyun Appleti Satın almak


  Oyun Kullanım Şartları

 • Okey Oyunu Sitenizi kendi domaininiz üzerinde satın almış olduğunuz oyun paketi içeriği ile birlikte T.C. yasalarına aykırı suç ve engel teşvik etmeyecek şekilde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Okey Oyunu hosting paketinizin bitiş tarihine kadar siz oyun paketinizi yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • Okey Oyun Appleti Satın almak

  4 Kullanıcı Oyu

  Domainize lisanslı yasal bir okey oyun scriptiniz olsun istiyorsanız, okey oyun appletini satın alabilir ve kendi sunucularınızda okey oyunu web sitesi kurabilirsiniz. Okey Scriptini satın aldığınızda web sitenize ücretsiz olarak kurup size teslim ediyoruz. Kurulum sonrası teknik desteğimiz devam ediyor..

  Okey Oyunu Fiyatı: 3000.00₺ / Sınırsız

  Hostwin Okey Oyunu Hosting Kampanyaları Devam ediyor! ( 50% indirimler)

  Başlangıç Tarihi: 12-06-2021
  Bitiş Tarihi: 12-7-2021

  Stoklar Doldu

  Okey Oyunu Sitesi Nasıl Kurulur

  Okey oyunu sitesi kurmak, Okey oyun scripti satın almak veya okey oyun appleti kiralamak artık çok kolay.
  Hostwin ailesi olarak Okey sitesi kurmak isteyen müşterilerimize, okey oyun scripti maliyetini düşürerek, kendi okey oyun sitelerini açmak fırsatı veriyoruz...
  Hostwin ailesi olarak bu maliyeti düşürdük ve yasal, orjinal okey oyun appletlerini üyelerimize kiralayarak domainlerine lisanslayıp, okey oyun sitesi sahibi yapıyoruz..
  Okey oyunu sitesi kurmak için yapmanız gereken tek şey hostwin'e üye olmak okey hosting paketi satın almaktır...
  Okey oyun hosting nasıl çalışır ?
  Bildiğiniz üzere okey oyun scripti yazdırmak çok maliyetli bir iş.
  Okey oyunu hosting, bir zamanlar irc sohbet sitesi kurup çalıştıran ve kişilere aylık ücretle kendi sohbet sitelerini kurmalarını sağlayan shell hostingleri bilirsiniz..
  Bizde bu mantıkla herkese okey oyun sitesi kuruyoruz ve aylık ücretle hizmetine sunuyoruz... Dileyen kişilere appleti yasal lisanlı şekilde satıyoruz..
  Okey oyunu sitenizi ister satın alma yöntemi ile, ister kiralama yöntemi ile kurun, her 2 şekildede kendi sitenizde kendi domaininize lisanslı okey oyunlarını 7/24 kesintisiz şekilde üyelerinize oynatabilirsiniz....
  Okey oyunu sitesi kurmanın aylık maliyeti 120,00 TL olup faturalı müşterilerimize 120,00 TL + KDV şeklinde kiralıyoruz...
  Okey oyun appletini satın almak isteyenler için applet fiyatı için iletişime geçiniz...