• okey oyun sitesi Hostwin
 • Fatih V.D. V.No. 2650020394
 • Pbx : +(90) 532 433 0999
 • | Anasayfa / okey oyun sitesi
200.00
1 Aylık

Okey Oyun Sitesi Kurmak

  Admin Kontrol Panelli

  Oyun İçi Reklam Alabilme

  Özel Masa & Özel Oyuncu Özellikli

  Java Masaüstü Uygulamalı

  Ücretsiz Kurulum

  Ücretsiz Plesk Kontrol Paneli

  Oyun içi Canlı Radyo Yayını

  Çoklu Lobi Özellikli

  Soru Cevap Oyun Özellikli

  Üyeler Arası Mesajlaşma sistemi

  Saatlik & Günlük & Süresiz Oyuncu Yasaklayabilme

  Domaininize Lisanslı Yasal

  Okey Oyunu bilgisayarlarda Oynanabilir. Mobil uyumlu değil.

Okey Hosting

200.00
1 Aylık

Okey Oyun Sitesi Kurmak


Okey Oyunu Teslim Süresi

 • Okey Paketi teslimi, Okey oyunu siparişlerinin teslim süresi 24 saattir. Ödeme işlemlerinzin arından 24 saat içerisinde size teslim edilir. Oyun paketinizin başlangıcı, sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Okey oyun paketinizin bitiş tarihine kadar siz oyun paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • 200.00
  1 Aylık

  Okey Oyun Sitesi Kurmak


  İade Şartları

  Okey Oyunu Sitesi İade Şartları, Oyun paketlerinde kullanım süresi Okey oyun sipariş tarihi ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Okey oyunu sitenizi kullanıma açıldıktan sonra 1 ay süre ile kullanma hakkınız vardır. Oyun paketinizin süresi doluncaya kadar devam eder ve bu süre zarfında para iadesi yapılmaz. Ancak bu süre zarfında Okey paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi yapılırken, yeni Okey oyunu paketiniz için fiyat farkı varsa, sizden sadece o fark alınır ve hizmetiniz kesintiye uğramaz. Okey Oyunu peketleri arasında fiyat farkı hesaplanırken, siparişinizin süresi uzamaz veya kısalmaz. İlk sipariş verdiğiniz Okey Oyun paketinizin süresi doluncaya kadar hizmetiniz kesintisiz devam eder.

  200.00
  1 Aylık

  Okey Oyun Sitesi Kurmak


  Oyun Kullanım Şartları

 • Okey Oyunu Sitenizi kendi domaininiz üzerinde satın almış olduğunuz oyun paketi içeriği ile birlikte T.C. yasalarına aykırı suç ve engel teşvik etmeyecek şekilde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Okey Oyunu hosting paketinizin bitiş tarihine kadar siz oyun paketinizi yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • Okey Oyun Sitesi Kurmak

  4 Kullanıcı Oyu

  Okey Oyunu sitesi kurmak isteyen müşterilerimiz için hazırlanan, kendi web sitelerinde okey oyun oynatabilmelerini sağlayan okey oyunu appletleridir. Okey Oyunu domainize lisanslanır ve kendi web sitenizde kendi logonuzla bağımsız bir şekilde üyelerinize okey oyunu oynatabilirsiniz. Okey Oyunu Domainiz üzerine lisanslamak için kurulum ücreti olarak 1 seferlik 500 TL ödeme gerektirir. Lobi kiralayan müşterilerimizden kurulum ücreti alınmaz..

  Okey Oyunu Fiyatı: 200.00₺ / 1 Aylık

  Hostwin Okey Oyunu Hosting Kampanyaları Devam ediyor! ( 50% indirimler)

  Başlangıç Tarihi: 23-07-2021
  Bitiş Tarihi: 23-07-2021


  - okey scripti - hostwin

  okey oyun sitesi, okey hosting sitesi, okey sitesi, oyun sitesi