• Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1 Hostwin
 • Fatih V.D. V.No. 2650020394
 • Pbx : +(90) 532 433 0999
 • | Anasayfa / VPS Server / Linux VPS Sunucular / Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1

Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1

Vps Linux sunucu kategorisinin en ucuz fiyatlı bu sunucu paketinde, 8 GB Ram ve 160 GB SSD Disk yapısı ile web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı maksimum düzeyde Linux ortamında maksimum performansla yayınlamanızı sağlar. Limitsiz trafik ile orta ve büyük ölçekli web siteleri için idealdir..

39.99
1 Aylık

Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1

 • Linux Server
 • 8 vCore (s) From 2 Gbit
 • 160 GB SSD Harddisk
 • 8 GB RAM
 • Ücretsiz 1 Adet IP Adresi
 • CPanel Solo Lisansı Ücretsiz
 • Plesk Panel 10 Domain Lisansı Ücretsiz
 • Yüksek Kullanılabilirlik
 • Linux işletim Sistemi
 • SLA 99,99%
 • Ücretsiz AntiDDoS Güvenlik

Linux VPS Sunucular

39.99
1 Aylık

Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1


Sunucu Teslim Süresi

 • Sunucu teslimi, Sunucu kullanımınız, server sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Hostwin sunucularınız, ödemeniz gerçekleştiği an itibari ile minimum 10 Dk. ve maksimum 2 saat içerisinde size teslim edilir. Server bitiş tarihine kadar siz sunucu paketinizi yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • 39.99
  1 Aylık

  Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1


  Server İade Şartları

  Server Paketi İade Şartları, sunucu paketlerinde kullanım süresi sunucu sipariş tarihi ile başlar ve 1 ay süre ile devam eder. Sunucu Paketinizi kullanıma açıldıktan sonra ilk ay için iptal talebinde bulunamazsınız. Server siparişinizin kullanımı, server paketinizin 1 aylık süresi doluncaya kadar devam eder ve bu süre zarfında para iadesi yapılmaz. Ancak bu süre zarfında server paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi yapılırken, yeni sunucu paketiniz için fiyat farkı varsa, sizden sadece o fark alınır ve hizmetiniz kesintiye uğramaz. Sunucu peketleri arasında fiyat farkı hesaplanırken, siparişinizin süresi uzamaz veya kısalmaz. İlk sipariş verdiğiniz sunucu paketinin süresi doluncaya kadar hizmetiniz kesintisiz devam eder.

  39.99
  1 Aylık

  Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1


  Sunucu Kullanım Şartları

 • Sunucularınızı teslim aldıktan sonra, kullanımı ve barındırdığınız içeriklerden Hostwin sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen size ait olup hizmetlerinizde kesinti yaşamazsınız. Ancak T.C. yasalarına aykırı kötü amaçlı saldırı veya başka yasaklı amaçlarla kullanım durumunun tespiti halinde buna izin verilmez. Server bitiş tarihine kadar siz sunucu paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • Ucuz Vps linux Sunucu SSD 1

  4 Kullanıcı Oyu

  Vps Linux sunucu kategorisinin en ucuz fiyatlı bu sunucu paketinde, 8 Çekirdekli, 8 GB Ram ve 160 GB SSD Disk yapısı ile web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı maksimum düzeyde Linux ortamında maksimum performansla yayınlamanızı sağlar. Limitsiz trafik ile orta ve büyük ölçekli web siteleri için idealdir..

  Sunucu Fiyatı: 39.99 Euro / 1 Aylık

  Hostwin Sunucu Kampanyaları Devam ediyor! ( 50% indirimler)

  Hostwin Sunucularında ( Orjinal ) Lisanslı İşletim Sistemleri kullanılmaktadır.

  Başlangıç Tarihi: 01-10-2023
  Bitiş Tarihi: 01-11-2023  Teslim Süresi

  Sipariş verdiğiniz Sunucu ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulup teslim edilir.

  Sunucu Kurulumu

  Almış olduğunuz Server tarafımızca kurulup optimize edilmektedir.

  Windows Sunucu Yönetimi

  Windows sunuculara uzak masa üstü ile kendi Bilgisayarınızdan bağlanıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Plesk Kontrol Paneli

  Sunucu kiralayan müşterilerimize Plesk panel ücretsiz olarak kurulup teslim edilir.

  Tüm plesk kontrol panellerinde 10 domain ücretsiz barındırıp yönetebilirsiniz.

  Plesk kontrol panel üzerinden sunucunuza restart atabilirsiniz.

  Online Destek

  Tarafınıza müşteri paneliniz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

  VPS & VDS Server aldım ama sunucum ne zaman açılır ?

  Tescillenen Sunucular sipariş verdiğiniz gün içerisinde size teslim edilir.

  Sunucu Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi ?

  Sunucu ilk kurulumlarda mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

  VPS & VDS Server

  Virtual Private Server (Sanal özel sunucu) anlamına gelir. Bir sunucu birbirinden bağımsız birden fazla sanal sunucu olarak kullanmaya imkan tanır. Vps sunucular aynı sunucuda olduğu halde birbirinden bağımsız olarak çalışmasına olanak sağlar. Paylaşılan sunuculara erişim kısıtlanmıştır. Her sanal sunucu kendi işletim sistemi, kontrol paneli ve kendine ait kapasiteleri mevcuttur. .

  Vps sunucu faydaları nelerdir ?

  Performans: Klasik web hostinglerde, sunucudaki bir web sitesi büyük miktarda sunucu kaynaklarını tüketebilir. Bu yüzden siteniz yavaşlayabilir, ya da tamam kapanmasına neden olabilir. Vps sunucularında bu engellenmiştir. Çünkü her vps sunucusu ayrı bir sunucu gibi çalışır. Diğer sunuculardan etkilenmez. Özelleştirme: Her Vps gereksinimleri ne olursa olsun, teknik özelliklerin tamamını özelleştirebilirsiniz. Kontrol paneli kullanarak, ne kadar bellek ihtiyacınız var, ne kadar sabit disk boyutuna ihtiyacınız varsa ayarlayabilir ve istediğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz. Ölçeklenebilirlik: Sanal özel sunucular büyümeye uyumludur, klasik web hostingler de büyümek zordur. Kontrol: Klasik web hosting sunucuları son kullanıcılara sadece web hosting işlemlerleri yapabildiği bir kontrol seviyesi sunmaktadır. Bir vps sunucu ile her şeyi sorumluluğu, sunucu sahiplerine verilmiştir: * Root erişim. * Yazılım yüklemek veya kaldırmak * Konfigürasyon dosyaları üzerinde tam kontrol. Bağımsızlık: Paylaşılan web hosting hesaplarıyla IP adresi veya dosya erişimi eklemek için servis sağlayıcı üzerine gitmek gerekir. Vps ile bunları yapmanıza gerek yoktur. Her VPS sunucu ile sanal bir bölümü, gerçek bir sunucu gibi sistem yöneticisi tarafından kontrol edilebilir anlamına gelir ve gerektiğinde IP adresleri eklemek veya sunucu yeniden başlatabilirsiniz. Maliyet: Maliyet söz konusu olduğunda, Vps sunucular, büyük paylaşım yapan hosting hesaplarıyla aynı ücrettir ve dedicated sunucudan biraz daha pahalıdır. Güvenlik: Vps bütün kontrol sizdedir, artık sunucu üzerinde başka bir kullanıcı, ya da müşterinin ne yapacağından endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü sunucu size ait ve dosya erişimini sadece siz yapabilirsiniz. Vps sunucular, paylaşılan web hosting ve dedicated sunucular arasında mükemmel bir geçiştir. Kendiniz gerçek bir sunucu yönetme fikrine hazır iseniz, birçok web hosting firması tam olarak yönetilen Vps sunucu hizmeti sunmaktadır.

  VPS aldım iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım ?

  Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kurulum işlemleri başlar ve kullanım süreniz 1 aydır.

  Siparişinizi bir sonraki ödeme günü gelmeden 3 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda sunucunuz kapanmaz...

  3 gün içerisinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.  Her Bütçeye Uygun Fiyatlar - Ucuz sunucu fiyatları ile Kaliteli sunucu kiralama hizmeti veren firma.

  Aylık Plan ile Kaliteli Server... Bu özelliklerde Daha ucuzu yok...

  Windows & Linux & Wordpress & Joomla web hosting & Bireysel ve Kurumsal Sunucu & En Kaliteli ve Ucuz Server Fiyatları

  Not: T.C. yasalarına aykırı paylaşım, propaganda yapan, spam gibi kötü amaçlı kullanım ve cinsel içerikli Sitelere izin verilmemektedir

  Hostwin, sunucu hizmetlerinde ucuz fiyatları, kaliteli server fırsatı ile yeni bir dönem başlıyor. Ucuz Server, ekonomik ve kaliteli sunucu hizmeti ile müşteri memnuniyeti daima ön plandadır..Kalite, verilen sunucu hizmetinin ucuz fiyatlı olması ile değil, server hizmetinin kalitesi ile belli olur. En ucuz server firması ve kaliteli ve ucuz server hizmeti fiyatları başlığı altında bu güne kadar verdiğimiz sunucu hizmetlerinin kalitesini artırmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Bu sebep ile ilk kurulduğumuz günden beri hep sözümüzde durduk.
  Hostwin Sunucu Avantajları Nelerdir?

  1- Hostwin, tüm sunucularında, bireysel hosting ve kurumsal hosting paketlerinde, ucuz fiyatlı sunucu hizmetleri dahil olmak üzere 500 Mbps bant genişliği (1 Gbps patlama ile) sınırsız trafik imkanı sunar. Bu sayede web siteleriniz diğer web sitelerine nazaran son kullanıcılara çok daha hızlı cevap verir ve donma, kasma gibi olaylarla karşılaşmazsınız.
  2- Hostwin üzerinden aldığınız dedicated sunucu ve vps sanal ürünlerinde, paket fiyatından başka başlıklar altında sunucularınız için daha fazla ek ücret ödemezsiniz.
  3- Tüm sunucularımızda AntiDDos koruma paketi mevcuttur. Bu sayede sunucu paketleriniz güvende olur.
  4- Kalite ve müşteri memnuniyeti esastır.


  Neden Hostwin Vps Sunucular?

  Performans
  Hostwin sunucu paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
  Server Fiyatlari
  Hostwin, sunucu paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz sunucu hizmetleri ve fiyatları sunar.
  Ücretsiz anti-DDoS
  Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS koruması her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
  Sınırsız trafik Bandwidth
  sunucu paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve server hismetlerinde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde ve uygulamalarınızda bizden aldığınız sunucu paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

  Kaliteli Sunucu Hizmetleri

  IP Adresleri
  VPS sunucu ürünlerimizin tamamında 1 adet ücretsiz IP adresi tanımlanır, yeni bir IP talep ettiğinizde sadece 2.00 € IP başına aylık ücret alınır. Avrupa ve Amerika istediğiniz bölgeden IP seçebilirsiniz.
  Windows Sunucular
  Windows sunucular, sunucu kurulumunda windows lisansı için işletim sistemi kurulumunda ve lisanslamada herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
  Linux Sunucular
  Linux sunucular, sunucu kurulumunda linux işletim sistemleri lisansı için işletim sistemi kurulumunda ve lisanslamada herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
  İşletim sistemleri
  sunucu paketlerinin tamamında işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve dedicated ve vps server ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.