• Radyo Hosting Hostwin
  • Fatih V.D. V.No. 2650020394
  • Pbx : +(90) 532 433 0999
  • | Anasayfa / Radyo Hosting

Radyo Hosting

Ucuz Fiyatlı Radyo Hosting ☾✯
Radyo Hosting ☾✯ Ucuz Fiyatlı Radyo Hosting

Ucuz ve Kaliteli Radyo Hosting 2024 Yılı Aylık ve Yıllık Radyo Hosting Paketleri

Radyo hosting, radyo sitesi kurmak ve internet üzerinden online olarak radyo yayını yapmak için gerekli olan altyapı ve uygulamaların mevcut olduğu güçlü serverlerde çalışan sistemin adıdır. Web siteniz üzerinden, mobil telefonlardan, tabletlerden veya bilgisayarlardan çeşitli radyo uygulamaları kullanarak üyelerinize kesintisiz ve online olarak radyo yayını yapabilirsiniz. Anlık radyo dinleyici sayısını dikkate alınarak birden fazla radyo hosting paketi hazırladık. Online olarak internetten radyo yayını yapmak isteyenler için çeşitli radyo uygulamaları mevcuttur. Yeni bir internet radyosu sitesi açmak için ucuz fiyatlı radyo hosting paketlerimizden birisini satın alın. Mobil destekli radyo uygulamaları ve radyo kontrol paneli aracılığıyla en uygun fiyatlarla hosting planlarımıza göz atıp internet radyosu açabilirsiniz. Kaliteli bir radyo sitesi kurmak istiyorum diyenler, oto ve dj seçenekleriyle radyo yayını yapmak isteyenler bu konuda her türlü imkanı Hostwin.net üzerinde bulabilmektedir. Radyo hosting fiyatları gerçekten en uygun maliyetlerle satın alabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Radyo sitesi nasıl kurulur diyorsanız eğer, ihtiyaçlarınıza uygun bir radyo hosting paketlerimizden satın. Radyo hosting paketlerimizi aylık veya yıllık satın alma seçenekleriyle sunuyoruz. Bütçenize uygun fiyatlarla artık yeni bir internet radyosu açmak artık çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey web sitemiz üzerinden bir radyo hosting paketi satın almaktır. Radyo sitesi nasıl kurulur? sorularını bir kenara bırakın ve radyo hosting fiyatlarımıza göz atın. Tüm radyo hosting portlarımız SSL sertifikalıdır. Bu şekilde web sitenizde güvenle online olarak canlı radyo yayını yapabilirsiniz.

Ucuz Fiyatlı Radyo Hosting ☾✯

Radyo Hosting

Radyo hosting paketi satın alarak yeni bir internet radyosu kurmak istiyorsanız eğer en ucuz fiyatları Hostwin.net bünyesinde bulabilirsiniz. Radyo hosting satın alarak online olarak internet üzerinden oto veya dj radyo yayını yapabilirsiniz.

Hostwin üzerinden satın alacağınız radyo hosting hizmetlerinde trafik limitsizdir. Satın aldığınız radyo paketlerinde Plesk kontrol panelinizde web sitenizi oluşturabilir ve sonic panelinizde çalma listeleri oluşturarak günün her saattinde radyo yayını yapabilirsiniz. Radyo reseller paketi özelliği ile birden fazla radyo sitesi oluşturup tasarruf edebilirsiniz. Radyo hosting hizmetlerimizin fiyatları çok cazip tutulmuştur. Bütün radyo hosting ürünlerimizde ücretsiz SSL Sertifikası ve saldırılara karşı güvenliğinizi sağlamak amacı ile AntiDDoS koruma paketi hediye olarak tanımlanmaktadır.

Kaliteli Radyo Hosting


Radyo Sitesi Kurmak

Radyo sitesi kurmak ve bir radyo sitesi açmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Radyo sitesi kurmak için radyo hosting paketlerimizden birisini seçmeniz yeterli. Radyo sitesi nasıl yapılır? radyo uygulamaları nelerdir ve nasıl kurulur? Radyo hosting paketlerimizi satın... Detay

Radyo Yayını Paneli

Radyo yayını yapmak isteyen üyelerimiz, dilerlerse başka serverlerde bulunan web sitelerinde kendi radyo yayınlarını yapabilir, masaüstü uygulamalarında oto yayın ve dj radyo yayını özelliğinden faydalanabilirler. Radyo panelinin yanı sıra domainlerinize özel... Detay

Radyo Reseller

Radyo reseller sunucusu tamamen bağımsız bir platformdur. Radyo yayını yapabilmeniz için gerekli bütün bileşenler kurulu bir vaziyette teslim edilir. Web sitelerinizde Oto radyo yayını veya DJ radyo yayını yapabilmeniz için her şey hazırdır. Tek yapmanız... Detay

Hazır Site Radyo

Hazır panelli bir radyo web sitesi satın almak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz. Radyo sitenizin panelinden şarkılar yükleyerek 7/24 canlı oto ve dj şarkılar çalabilirsiniz. Radyo sitenizde üyeleriniz online olarak çaldığınız müzikleri dinleyecekler. Radyo... Detay

Radyo Sohbet Sitesi

Radyolu ve sohbetli hazır bir web sitesi satın almak istiyorsanız eğer doğru adrestesiniz. Radyo web sitesinin sonic kontrol paneli üzerinden şarkılar yükleyerek 7/24 canlı yayın yapabilir veya oto dj şarkılar çalabilirsiniz. Sohbet sitesi kurmak istiyorum ne... Detay
Ucuz Fiyatlı Radyo Hosting ☾✯Neden Hostwin Radyo Hosting Sitesi Paketleri?

Performans
Hostwin radyo sitesi hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
Radyo Hosting Fiyatlari
Hostwin radyo sitesi hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
Ücretsiz anti-DDoS
Tüm sunucularımızda ve radyo hosting paketlerinde AntiDDoS koruması her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
Sınırsız trafik Bandwidth
radyo hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

Kaliteli Radyo Hosting

SSL Sertifikası
radyo sitesi kurulumu yapmak için verilen radyo hosting hizmetleri için, satın aldığınız radyo hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
FTP Yedekleme
Hostwin sunucuları radyo hosting paketi aldığınız sitelerinize ücretsiz olarak ftp yedeği alma imkanı sunar.
İşletim sistemleri
Radyo hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve radyo sitesi ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.

Radyo Hosting Yararlı Bilgiler

Radyo hosting nedir?

Radyo hosting, internet üzerinden canlı yayın yapabileceğiniz, web sitenizde üyelerinize müzik dinletebileceğiniz sizin için özel tasarlanan radyo yayını yapabilmeniz için gerekli alt yapıların mevcut olduğu hosting paketleridir.

Radyo Sitesi Nasıl kurulur?

Radyo sitesi kurabilmek için radyo sunucusu hizmeti veren bir hosting kuruluşundan ihtiyacınıza uygun bir hizmet almanız gerekmektedir. Radyo hosting hizmeti veren firmalar, radyo yayını yapabilmeniz için gerekli alt yapıyı hazırlar ve hizmetinize sunar.

Radyo Sitesi Nedir?

Radyo sitesi demek, web platformu üzerinden dinleyicilerine radyo yayını yapan web sitesi anlamına gelir. Bu radyo dinleme siteleri, radyo yayınını dinleyebilmek için çeşitli uygulamalar ile kullanıcılarına seçenekler sunarlar.

Oto Yayını Yapan Radyo Nedir?

Radyo sunucuları aracılığı ile aralıksız olarak önceden listelenmiş müzik paketlerinin çalınması ve son kullanıcılara dinletilebilmesi için kurulan radyo yayınlama yöntemine oto radyo denir.

DJ Yayını Yapan Radyo Nedir?

Dj yayını yapan radyo demek, dinleyicilerine canlı olarak mikrofonla bir insanın radyo yayını yapması ve dinleyicileriyle müzik, şiir ve sohbet konuları ile bütünleşmesi anlamına gelmektedir.

Radyo Hosting Teslim Süresi Nasıl Gerçekleşir?

Radyo Hosting Siparişiniz ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulur ve kullanmaya başlarsınız.

Radyo Hosting Kurulumu Nasıl Yapılır?

Satın aldığınız Radyo sitesi paketleri için gerekli olan Radyo Server alt yapısı Hostwin tarafından kurulup optimize edilmektedir.

Radyo Panel Yönetimi Mevcut mu?

Shoutcast veya IceCast radyo yönetim paneli ve Website admin paneli üzerinden radyonuzu yönetebilir ve izleyebilirsiniz.

Radyomuzda Plesk Kontrol Paneli Kullanabilirmiyiz?

Radyo hosting paketi satın alan müşterilerimize Plesk panel ücretsiz olarak kurulur ve hizmetinize sunulur. plesk kontrol panellerinde domaininizi ücretsiz barındırıp yönetebilirsiniz.

Radyo Sitesi Online Destek Varmı?

Tarafınıza müşteri paneliniz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

Radyo hosting paketi satın aldım ne zaman kullanıma açılır?

Tescillenen Radyo paketleri sipariş verdiğiniz gün içerisinde kurulumu gerçekleştirilip size teslim edilir.

Radyo hosting paket Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi?

Radyo sitesi siparişinizin kredi kartı ile ödenmesi durumunda bildirimde bulunmanız gerekmez. Fakat banka havalelerinde radyo hosting paketi ödemesinin ardından mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

Radyo hosting Performansı Nedir?

Radyo Web hosting sitesi paketlerinin tümünde trafik sınırsızdır. Hiç bir şekilde trafik limiti konulmamaktadır. Performans: radyo hostinglerde, sunucudaki bir web sitesi büyük miktarda sunucu kaynaklarını tüketebilir.Fakat bütün radyo paketlerimizde trafik sınırsızdır. Bu yüzden yayınınız 7/24 güven içerisinde hep çalmaya devam eder.

Radyo hosting sitemin yedeğini alabilir miyim?

Tüm veriler sunucu tarafından otomatik bir şekilde haftalık düzenli olarak yedeklenmektedir. Yedekten geri dönüş işlemi opsiyonel olarak yapılmaktadır. İhtiyacınız olduğunda web sitenizin yedeklerini destek ekibimize ulaşarak geri yükleyebilirsiniz.

Radyo sitesinde Web Maillerimi nasıl kullanabilirim?

Hostwin sunucuları üzerinde mail gönderimi için gerekli altyapı mevcuttur. Ayrıca Maillerinizi Yandex, Gmail ya da farklı bir mail hosting servisi üzerinden kullanabilirsiniz. Alan adınızın MX ve SPF kayıtlarını, maillerinizi kullanmak istediğiniz servisin sunucularına yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Radyo Hosting hizmetlerinde AntiDDoS koruma mevcut mu?

Hostwin sunucuları üzerinde güvenle web sitelerinizi ve uygulamalarınızı barındırabilirsiniz. Ücretsiz olarak bütün web siteleri anti ddos koruma paketiyle güven altına alınmaktadır.

Radyo paketi satın aldım iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım?

Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kurulum işlemleri başlar ve kullanım süreniz 1 aydır. Siparişinizi bir sonraki ödeme günü gelmeden 3 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda sunucunuz kapanmaz. 3 gün içerisinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.