• Hazır Radyo Sitesi Gold Hostwin
 • Fatih V.D. V.No. 2650020394
 • Pbx : +(90) 532 433 0999
 • | Anasayfa / Radyo Hosting / Hazır Site Radyo / Hazır Radyo Sitesi Gold

Hazır Radyo Sitesi Gold

Sohbetli radyo sitesi gold paketini uygun fiyat ile satın alarak ve web sitenizi yönetebilirsiniz. Radyo sohbet sitesi paketini kullanabilmeniz için 1 adet domaininizin olması gerekiyor. Sıcak ve eğlenceli sohbetler ile online olarak müzik dinlemek ve dinletmek için sohbetli radyo paketlerini inceleyin.. 🎶

2024 yılı içinde radyolu hazır site açmak için çok paralar harcamayın. Aylık radyo sitesi paketlerimizden satın alın ve sizinde bir radyolu siteniz olsun. Winamp & Media Player & SAM v.b. Programlar aracılığı ile internet üzerinde radyo yayını yapabilir, radyo web sitenizde 7/24 canlı Radyo yayını dinletebilirsiniz.

Hazır radyo sitesi paketlerimiz güvenli ve portlarımız SSL sertifikalıdır. Radyo web sitelerinizdeki playerlerinizi Google Chrome, Yandex, Mozilla, Microsoft Explorer, Opera gibi tüm tarayıcılarda mobil uyumlu olarak güvenle çalıştırabilirsiniz.

140.00
1 Aylık 140.00 TL

Hazır Radyo Sitesi Gold

Limitsiz Anlık Dinleyici

1 Adet Radyo Oluşturma

Hazır Panelli Radyo Sohbet Sitesi

2000 Ad. Mp3 Yükleyebilme ( Oto DJ )

Birden Fazla Çalma Listesi Programlama

DJ Paneli ( Birden Fazla DJ ve şifresi Tanımlayabilme )

Shoutcast veya IceCast Yayın yapabilme

Sınırsız Trafik

Yönetilebilir Sonic Radyo Paneli

7/24 Oto radyo yayını İmkanı

Radyo Online DJ yayını İmkanı

Radyo Admin Paneli

Hazır Panelli Radyo Sitesi

140.00
1 Aylık

Hazır Radyo Sitesi Gold


Radyo Hosting Teslim Süresi

 • Radyo Hostingi Paketi teslimi, hosting sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 Ay süre ile devam eder. Radyo Hosting bitiş tarihine kadar siz radyo paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • 140.00
  1 Aylık 140.00 TL

  Hazır Radyo Sitesi Gold


  Radyo Hosting Sitesi İade Şartları

  Radyo Paketi İade Şartları, radyo hosting paketlerinde kullanım süresi radyo sitenizin sipariş tarihi ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Radyo Paketinizi kullanıma açıldıktan sonra iade talebinde bulunamazsınız. Radyo siparişinizin kullanımı, radyo sitesi paketinizin 1 aylık süresi doluncaya kadar devam eder ve bu süre zarfında para iadesi yapılmaz. Ancak bu süre zarfında Radyo paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi yapılırken, yeni radyo sitesi paketiniz için fiyat farkı varsa, sizden sadece o fark alınır ve hizmetiniz kesintiye uğramaz. Radyo sitesi peketleri arasında fiyat farkı hesaplanırken, siparişinizin süresi uzamaz veya kısalmaz. İlk sipariş verdiğiniz Radyo paketinin süresi doluncaya kadar hizmetiniz kesintisiz devam eder.

  140.00
  1 Aylık

  Hazır Radyo Sitesi Gold


  Radyo Kullanım Şartları

 • Radyo Paketi teslimi, radyo hosting sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Radyo Hosting bitiş tarihine kadar siz hosting paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez. Radyo Sitenizde radyo yayınlarınızın içeriğinden Hostwin sorumlu tutulamaz. T.C. yasaları çerçevesinde dilediğiniz gibi radyo yayınlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hazır Radyo Sitesi Gold

  4 Kullanıcı Oyu

  Radyolu Gold sohbet sitesi paketi sınırsız trafiklidir. Anlık dinleyici sayısı limitsiz olup radyo admin panelinizden 3000 adete kadar oto dj için şarkılar yükleyebilirsiniz. Web siteniz hazır kurulu halde verilir. Üyeleriniz bir yandan müzik dinlerken diğer yandan sohbet edebilecekler. Radyo sohbet sitenizde areketli ikonlar ve radyo yönetim paneli mevcuttur..

  Radyo Sitesi Fiyatı: 140.00₺ / 1 Aylık

  Radyolu Web Sitesi! ( 50% indirimler)

  Başlangıç Tarihi: 14-07-2024
  Bitiş Tarihi: 14-8-2024  Hazır Radyo Sitesi Gold ☾✯ Radyo Sohbet Sitesi

  Radyo hazır web sitesi paketlerimiz SSL Sertifikalı olarak Google Chrome ve tüm tarayıcılarda mobil uyumlu olarak çalışabilmektedir. Tüm radyo hazır kurulu web sitesi paketleri portları ssl sertifikalıdır.

  Radyo Hazır Web Sitesi Ortak Özellikleri

  Radyo Hazır Site Satın Almak

  Hosting Admin Kontrol Panelli

  Radyo Admin Kontrol Panelli

  DJ Online Canlı Radyo Yayını Yapabilme

  Birden Fazla Çalma Listesi Programlama

  DJ Paneli ( Birden Fazla DJ ve şifresi Tanımlayabilme )

  Shoutcast veya IceCast Yayın yapabilme

  Winamp & SAM & Media Player ile Radyo Yayını Yapabilme

  Oto Radyo 7/24 müzik dinletebilme

  Radyo Sitenizi Panelinizde Düzenleyebilme

  Radyo sitesi istek Paneli

  Radyo Limitsiz Trafik

  php hosting

  7/24 Canlı Radyo Yayını Sitesi

  php hosting Radyonuz 7/24 güven içerisinde yayında...

  Her Bütçeye Uygun Fiyatlar - Ucuz hazır kurulu radyo sitesi fiyatları ile Kaliteli radyo sitesi yayını hizmeti veren web hosting firması.

  Aylık Plan ile radyo hosting. Hazır site ve radyo yayını ikisi bir arada. Bu özelliklerde Daha ucuzu yok...