• Web Hosting Hostwin
  • Fatih V.D. V.No. 2650020394
  • Pbx : +(90) 532 433 0999
  • Login | Anasayfa | Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Hostwin, sıkça sorulan sorular, sorunlar ve cevapları bu bölümde bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorularınız ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular Bizimle iletişime geçiniz...

Websitenizi Hostwin tasarlasın, kodlasın. . Web siteniz olsun


Forum üzerinde konu açabilmeniz ve cevap verebilmeniz için hostwin üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Hostwin üyelikleri dışa kapalıdır ve 2 şekilde gerçekleşir.
1-Hostwin'den ürün siparişi verirken otomatik olarak üyeliğiniz aktif edilir.
2-Kayıt esnasında kullandığınız cep telefon numaranıza bir şifre gelir ve o şifreyi ilgili bölüme yazarak üye olabilirsiniz.


Web siteniz üzerinden mail gönderme işlemi yaparken gerekli ayarlar şunlardır.

TLS ile mail gönderirken
-SMTP Sunucusu : sunucu.hostwin.net
-SMTP Port : 587
-SMTP Kullanıcı : mail adresiniz ör: info@domaininiz.com
-SMTP Şifresi : mail hesabınızı oluştururken kullandığınız şifrenizdir.

SSL ile mail gönderirken
-SMTP Sunucusu : sunucu.hostwin.net
-SMTP Port : 465
-SMTP Kullanıcı : mail adresiniz ör: info@domaininiz.com
-SMTP Şifresi : mail hesabınızı oluştururken kullandığınız şifrenizdir.


Hostwin sunucusu üzerinde mail gönderebilmeniz için gerekli olan alt yapı sorunsuz bir şekilde kurulmuştur. Plesk kontrol panelinizde oluşşturacağınız mail hesabıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Maillerinizin gereksiz klasörüne düşmesi sunucu kaynaklı bir olay değildir. Bu konuda Google üzerinde araştırma yaparak nedenleri hakkında çokça yazılan makalelere ulaşabilir ve alternatif çözümler üretebilirsiniz.


Hostwin üzerinden aldığınız ürünler için çok çeşitli şekillerde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı, Banka Kartı, Para Puan, Taksitli Satış, EFT, Banka havalesi, Posta Çeki gibi bir çok yöntemle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Hostwin üzerinden sipariş verdiğiniz Domain ( alan adı ) ödeme işleminiz gerçekleşir gerçekleşmez anında aktif olur. Sistem kredi kartı onayınızı aldığı anda Domaininiz sizin adınıza kayıt olur ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Domain, sizin internette dış dünyaya açılan isminizdir. Hosting ise domaininizin içerisinde yayınlayabilmeniz için gerekli olan disk boyutudur. Yani ikisi farklıdır. Web sitenizi yayınlayabilmeniz için bir domaininizin olması gerekiyor. Bu domain üzerinde web sitenizi oluşturabilmeniz için de bir web hosting paketi satın almanız gerekiyor.


Kişisel web siteniz için gerekli olan bütün abonelikleri Hostwin sizin adınıza oluşturur, kayıtlarınızı günceller
Kişisel veya Kurumsal web sitenizi analiz etmeniz için web sitenizi sizin adınıza Googleye tanıtırız ve sitenizdeki hareketleri izler analizlerinizi yaparsınız.
Kişisel veya Kurumsal web sitenizi Google Adwords ve Google Adsense kayıtlarınızı sizin adınıza yaparak dilediğinizde reklam vermenizi ve reklam yayınlamanızı hazır hale getiririz..
Teknik desteğimiz bizimle çalıştığğınız süre içerisinde ücretsiz olarak devam eder..


Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri olarak kurmak istediğiniz web sitenizin analizlerini yapar, planını çıkarır ve isteğinize özel tema seçeneklerini web sitenize uyarlayarak, PHP ve yeni nesil PDO MySql veri tabanı kullanarak web sitenizi sıfırdan kodlarız. Detaylar ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçiniz...


Hostwin üzerinden yapılan bütün web siteleri seoya uygun linkler ile yapılır ve gelişmiş admin paneli sitenize özel olarak kodlanarak web sitenizde her türlü kontrolü bu paneller ile yapabilirsiniz. Kodlamalarımızı yaparken, web sitenizin rakiplerinizden bir adım önde olması için gerekli altyapı çalışmaları titizlikle yapılır. detaylar için iletişime gheçiniz...