• Hosting Sunucu Host-128H Hostwin
 • Fatih V.D. V.No. 2650020394
 • Pbx : +(90) 532 433 0999
 • | Anasayfa / Dedicated Server / Hosting Sunucular / Hosting Sunucu Host-128H

Hosting Sunucu Host-128H

Host-128H 128GB Ram E-ticaret ve diğer web siteleri barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular... Hosting sektörüne adım atmak isteyenler için tasarlanan bu sunucular ile amacınızı gerçekleştirmek için hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz..

234.99
1 Aylık

Hosting Sunucu Host-128H

 • Intel Xeon-D 1540
 • 8c/16t - 2.1GHz /2.7GHz
 • SSD 2x480GB
 • 128GB DDR4 ECC 2133 MHz
 • Ücretsiz Ek IP Adresleri
 • CPanel Solo Lisans Ücretsiz
 • Plesk Panel 30 Domain Lisansı Ücretsiz
 • vRack: 100 Mbps
 • Windows & Linux işletim Sistemi
 • 100 Mbps bandwidth
 • Ücretsiz AntiDDoS Güvenlik

Hosting Sunucular

234.99
1 Aylık

Hosting Sunucu Host-128H


Sunucu Teslim Süresi

 • Sunucu teslimi, Sunucu kullanımınız, server sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Hostwin sunucularınız, ödemeniz gerçekleştiği an itibari ile minimum 10 Dk. ve maksimum 2 saat içerisinde size teslim edilir. Server bitiş tarihine kadar siz sunucu paketinizi yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • 234.99
  1 Aylık

  Hosting Sunucu Host-128H


  Server İade Şartları

  Server Paketi İade Şartları, sunucu paketlerinde kullanım süresi sunucu sipariş tarihi ile başlar ve 1 ay süre ile devam eder. Sunucu Paketinizi kullanıma açıldıktan sonra ilk ay için iptal talebinde bulunamazsınız. Server siparişinizin kullanımı, server paketinizin 1 aylık süresi doluncaya kadar devam eder ve bu süre zarfında para iadesi yapılmaz. Ancak bu süre zarfında server paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi yapılırken, yeni sunucu paketiniz için fiyat farkı varsa, sizden sadece o fark alınır ve hizmetiniz kesintiye uğramaz. Sunucu peketleri arasında fiyat farkı hesaplanırken, siparişinizin süresi uzamaz veya kısalmaz. İlk sipariş verdiğiniz sunucu paketinin süresi doluncaya kadar hizmetiniz kesintisiz devam eder.

  234.99
  1 Aylık

  Hosting Sunucu Host-128H


  Sunucu Kullanım Şartları

 • Sunucularınızı teslim aldıktan sonra, kullanımı ve barındırdığınız içeriklerden Hostwin sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen size ait olup hizmetlerinizde kesinti yaşamazsınız. Ancak T.C. yasalarına aykırı kötü amaçlı saldırı veya başka yasaklı amaçlarla kullanım durumunun tespiti halinde buna izin verilmez. Server bitiş tarihine kadar siz sunucu paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • Hosting Sunucu Host-128H

  4 Kullanıcı Oyu

  Host-128H 128GB Ram E-ticaret ve diğer web sitelerini barındırmak için erişilebilir, çok amaçlı sunucular... Host-128H Hosting Sunucular ile yüksek Ram kapasitesi ile çok sayıda web sitesi ve uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Hosting sektöründe faaliyet göstermek isteyenler için ideal sunuculardır..

  Sunucu Fiyatı: 234.99 Euro / 1 Aylık

  Hostwin Sunucu Kampanyaları Devam ediyor! ( 50% indirimler)

  Hostwin Sunucularında ( Orjinal ) Lisanslı İşletim Sistemleri kullanılmaktadır.

  Başlangıç Tarihi: 14-07-2024
  Bitiş Tarihi: 14-8-2024  Teslim Süresi

  Sipariş verdiğiniz Sunucu ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulup teslim edilir.

  Sunucu Kurulumu

  Almış olduğunuz Server tarafımızca kurulup optimize edilmektedir.

  Windows Sunucu Yönetimi

  Windows sunuculara uzak masa üstü ile kendi Bilgisayarınızdan bağlanıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Plesk Kontrol Paneli

  Sunucu kiralayan müşterilerimize Plesk panel ücretsiz olarak kurulup teslim edilir.

  Tüm plesk kontrol panellerinde 10 domain ücretsiz barındırıp yönetebilirsiniz.

  Plesk kontrol panel üzerinden sunucunuza restart atabilirsiniz.

  Online Destek

  Tarafınıza müşteri paneliniz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

  dedicated Server aldım ama sunucum ne zaman açılır ?

  Tescillenen Sunucular sipariş verdiğiniz gün içerisinde size teslim edilir.

  Sunucu Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi ?

  Sunucu ilk kurulumlarda mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

  dedicated Server

  Virtual Private Server (Sanal özel sunucu) anlamına gelir. Bir sunucu birbirinden bağımsız birden fazla sanal sunucu olarak kullanmaya imkan tanır. dedicated sunucular aynı sunucuda olduğu halde birbirinden bağımsız olarak çalışmasına olanak sağlar. Paylaşılan sunuculara erişim kısıtlanmıştır. Her sanal sunucu kendi işletim sistemi, kontrol paneli ve kendine ait kapasiteleri mevcuttur. .

  dedicated sunucu faydaları nelerdir ?

  Performans: Klasik web hostinglerde, sunucudaki bir web sitesi büyük miktarda sunucu kaynaklarını tüketebilir. Bu yüzden siteniz yavaşlayabilir, ya da tamam kapanmasına neden olabilir. dedicated sunucularında bu engellenmiştir. Çünkü her dedicated sunucusu ayrı bir sunucu gibi çalışır. Diğer sunuculardan etkilenmez. Özelleştirme: Her dedicated gereksinimleri ne olursa olsun, teknik özelliklerin tamamını özelleştirebilirsiniz. Kontrol paneli kullanarak, ne kadar bellek ihtiyacınız var, ne kadar sabit disk boyutuna ihtiyacınız varsa ayarlayabilir ve istediğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz. Ölçeklenebilirlik: Sanal özel sunucular büyümeye uyumludur, klasik web hostingler de büyümek zordur. Kontrol: Klasik web hosting sunucuları son kullanıcılara sadece web hosting işlemlerleri yapabildiği bir kontrol seviyesi sunmaktadır. Bir dedicated sunucu ile her şeyi sorumluluğu, sunucu sahiplerine verilmiştir: * Root erişim. * Yazılım yüklemek veya kaldırmak * Konfigürasyon dosyaları üzerinde tam kontrol. Bağımsızlık: Paylaşılan web hosting hesaplarıyla IP adresi veya dosya erişimi eklemek için servis sağlayıcı üzerine gitmek gerekir. dedicated ile bunları yapmanıza gerek yoktur. Her dedicated sunucu ile sanal bir bölümü, gerçek bir sunucu gibi sistem yöneticisi tarafından kontrol edilebilir anlamına gelir ve gerektiğinde IP adresleri eklemek veya sunucu yeniden başlatabilirsiniz. Maliyet: Maliyet söz konusu olduğunda, dedicated sunucular, büyük paylaşım yapan hosting hesaplarıyla aynı ücrettir ve dedicated sunucudan biraz daha pahalıdır. Güvenlik: dedicated bütün kontrol sizdedir, artık sunucu üzerinde başka bir kullanıcı, ya da müşterinin ne yapacağından endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü sunucu size ait ve dosya erişimini sadece siz yapabilirsiniz. dedicated sunucular, paylaşılan web hosting ve dedicated sunucular arasında mükemmel bir geçiştir. Kendiniz gerçek bir sunucu yönetme fikrine hazır iseniz, birçok web hosting firması tam olarak yönetilen dedicated sunucu hizmeti sunmaktadır. .

  dedicated aldım iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım ?

  Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kurulum işlemleri başlar ve kullanım süreniz 1 aydır.

  Siparişinizi bir sonraki ödeme günü gelmeden 3 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda sunucunuz kapanmaz...

  3 gün içerisinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.
  Her Bütçeye Uygun Fiyatlar - Ucuz sunucu fiyatları ile Kaliteli sunucu kiralama hizmeti veren firma.

  Aylık Plan ile Kaliteli Server... Bu özelliklerde Daha ucuzu yok...

  Windows & Linux & Wordpress & Joomla web hosting & Bireysel ve Kurumsal Sunucu & En Kaliteli ve Ucuz Server Fiyatları

  Not: T.C. yasalarına aykırı paylaşım, propaganda yapan, spam gibi kötü amaçlı kullanım ve cinsel içerikli Sitelere izin verilmemektedir

  Hostwin, sunucu hizmetlerinde ucuz fiyatları, kaliteli server fırsatı ile yeni bir dönem başlıyor. Ucuz Server, ekonomik ve kaliteli sunucu hizmeti ile müşteri memnuniyeti daima ön plandadır..Kalite, verilen sunucu hizmetinin ucuz fiyatlı olması ile değil, server hizmetinin kalitesi ile belli olur. En ucuz server firması ve kaliteli ve ucuz server hizmeti fiyatları başlığı altında bu güne kadar verdiğimiz sunucu hizmetlerinin kalitesini artırmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Bu sebep ile ilk kurulduğumuz günden beri hep sözümüzde durduk.
  Hostwin Sunucu Avantajları Nelerdir?

  1- Hostwin, tüm sunucularında, bireysel hosting ve kurumsal hosting paketlerinde, ucuz fiyatlı sunucu hizmetleri dahil olmak üzere 500 Mbps bant genişliği (1 Gbps patlama ile) sınırsız trafik imkanı sunar. Bu sayede web siteleriniz diğer web sitelerine nazaran son kullanıcılara çok daha hızlı cevap verir ve donma, kasma gibi olaylarla karşılaşmazsınız.
  2- Hostwin üzerinden aldığınız dedicated sunucu ve vps sanal ürünlerinde, paket fiyatından başka başlıklar altında sunucularınız için daha fazla ek ücret ödemezsiniz.
  3- Tüm sunucularımızda AntiDDos koruma paketi mevcuttur. Bu sayede sunucu paketleriniz güvende olur.
  4- Kalite ve müşteri memnuniyeti esastır.


  Neden Hostwin Dedicated Sunucular?

  Performans
  Hostwin sunucu paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
  Server Fiyatlari
  Hostwin, sunucu paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz sunucu hizmetleri ve fiyatları sunar.
  Ücretsiz anti-DDoS
  Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS koruması her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
  Sınırsız trafik Bandwidth
  sunucu paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve server hismetlerinde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde ve uygulamalarınızda bizden aldığınız sunucu paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

  Kaliteli Sunucu Hizmetleri

  Ücretsiz IP Adresleri
  Dedicated sunucu ürünlerimizin tamamında 256 IPs ücretsiz olarak dağıtılır, sadece 2.00 € başlangıçta IP başına kurulum ücreti alınır. Sonraki aylarda herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Avrupa ve Amerika istediğiniz bölgeden IP seçebilirsiniz.
  Windows Sunucular
  Windows sunucular, sunucu kurulumunda windows lisansı için işletim sistemi kurulumunda ve lisanslamada herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
  Linux Sunucular
  Linux sunucular, sunucu kurulumunda linux işletim sistemleri lisansı için işletim sistemi kurulumunda ve lisanslamada herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
  İşletim sistemleri
  sunucu paketlerinin tamamında işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve dedicated ve vps server ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.