Hostwin İş Ortaklığı- hostwin

Hostwin İş Ortaklığı Platformu

Bayilik veya Satış Ortaklığı Programımıza Katılın Ek Gelir Elde Edin...

Sitenizde Hostwin tanıtımı yapın, Gelir elde edin. . Hostwin iş Ortağı Olun
Hostwin Bayisi Olun , Uygun Fiyat Avantajlarından Yararlanın. Kendi Sitenizde Satış Yapın
Ürünlerimizi Tavsiye Edin Kar Payı Alın . Kesintisiz Aylık Gelir Kazanın

1-) Web Sitenizde Reklamımızı Yapın

Kişisel web sitenizde Hostwin ürünlerini tanıtın ve sitenizden yönlendirdiğiniz her müşteri için, yönlendirdiğiniz müşteri Hostwin'den ürün aldığı taktirde aylık gelir elde edin.
Sistem Nasıl Çalışıyor?
Web sitenizde reklamımızı yaptığınız bölümden müşteriniz ilgili linke tıklayıp Hostwin'e yönlendiğinde, eğer yönlendirilen müşteri bizden bir ürün satın alırsa, satın alan müşteri o ürünü kullanmaya devam ettiği sürece her ay hesabınıza belirlenen oranda kar payı aktarılır. Ve o müşteri, satın aldığı ürünü kullanmaya devam ettiği sürece kar payınızı almaya devam edersiniz.
Örneğin: Bir müşteri yönlendirdiniz ve o müşteri Okey Oyun paketi satın aldı diyelim. Oyunu kullandığı süre zarfında aylık ödediği ücretin bir kısmı sizin hesabınıza aktarılır.
Limit sınırsızdır.... Yönlendirdiğiniz her müşteri için ayrı kar payı alırsınız.

2-) Müşteri Yönlendirin Kar Payı Alın

Hostwin İnternet Bilişim Hizmetlerini tavsiye edip, bireysel veya kurumsal müşteri kazandırıp, ürün satın alınmasını sağlayan müşterilerimiz için, ürünlerimizin pazarlanmasına vesile olan üyelere özel, satılan ürünlerden belirli miktarda pay ayrılır ve bu pay müşteri ürünleri kullanmaya devam ettiği sürece tavsiye eden müşterimizin hesabına devamlı suretle yansıtılır. Sizde programımıza katılın, bize müşteri yönlendirin ve ek kazanç elde edin...

3-) Bayilik programımıza Katılın

Hostwin ürünlerini kendiniz pazarlayın ve size özel fiyatlarla müşterilerinize sunun. Müşterilerinize ürünleri kendiniz pazarlayın. Ürün satış sonrası her türlü altyapı ve teknik desteği sağlıyoruz. Ürünleri kendi sitenizde dilediğiniz gibi pazarlıyorsunuz. Uygun fiyat ve kampanyalardan faydalanmak ve size özel fiyatları sunmamız için bayilik programımıza katılmanızı bekliyoruz...
Yıllık Reseller Bayi Hosting paketini satın alın ve ürünlerimizi müşterilerinize pazarlayın. Plesk Panel arayüzü ile müşterilerinize web alanı tanımlayın ve ürünlerinizi kendiniz pazarlayın.

En ucuz Hosting Paketlerimizi satın ve fiyatını siz belirleyin. Bayi Hosting satıcılarına özel indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.
Bayi hosting seçeneğinde en düşük paketi satın alsanız bile, müşteri potansiyeliniz arttıkça talebiniz doğrultusunda bir üst hosting bayi programına geçebilirsiniz.
Bu işlem için ekstra kuruluma ihtiyacınız olmayacak. Siz hosting paketinizi belirleyin biz yükseltelim.

Reseller Bayi Hosting Ürünleri & Web Hosting fiyatlarıNeden Hostwin Web Hosting Paketleri?

Performans
Hostwin web hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
Web Hosting Fiyatlari
Hostwin web hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
Ücretsiz anti-DDoS
Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
Sınırsız trafik Bandwidth
web hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

Kaliteli Web Hosting

SSL Sertifikası
ister ucuz fiyatlı hosting paketi olsun, ister bireysel ya da kurumsal diğer hosting paketleri olsun. Aldığınız hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
FTP Yedekleme
Hostwin sunucuları web hosting paketi aldığınız sitelerinize ftp yedeği alma imkanı sunar.
İşletim sistemleri
web hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve web hosting ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.

Teslim Süresi

Siparişiniz ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulup teslim edilir.

Webhosting Paketi

Satın Almış olduğunuz webhosting paketleri güvenli sunucularımızda tarafımızca kurulmakta ve optimize edilmektedir.

Plesk Kontrol Paneli

Webhosting paketi alan hostwin müşterilerimiz ücretsiz verilen Plesk kontrol paneli ile web hosting ve domain yönetimlerini gerçekleştirebilirler.

Plesk kontrol panelinizde domain ve web hosting paketlerinizi barındırıp güvenle yönetebilirsiniz.

Plesk kontrol paneli üzerinden web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Online Destek

Hostwin üzerinden Domain & Sunucu & web hosting & okey oyun hosting % Radyo hosting satın alan müşterilerimiz web sitemiz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

Webosting paketi aldım ne zaman teslim edilir ?

Hostwin tarafından tescillenen Siparişler sipariş verdiğiniz gün içinde size teslim edilir.

Webosting paketi Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi ?

Webhosting paketi satın aldığınızda mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

Webhosting Server Hosting, kelime anlamı olarak web site ev sahipliği yapma, web sitesi barındırma anlamına gelir. Web Hosting Sitesi ise web sitelerinin sürekli ve yüksek hızda internet erişimi olan bilgisayarlarda depolanmasına denir. Web siteleri bu bilgisayarlarda depolanarak internet kullanıcılarının web sitelerini ziyaret etmeleri sağlanır. Biz de bir hosting hesabı açıp web sitemizi yollayacağız ama öncelikle yüzlerce hosting paketi içerisinden bir seçim yapmamız gerekecek. Çünkü her hosting hesabı aynı özelliklerde ve web sitemizin ihtiyacını karşılayacak özelliklerde olmayabilir. Hosting hesaplarında çeşitli kotalar veya sınırlamalar olur. Web Hosting Sitesi sitelerinde en önemli kısıtlamalar web alanı ve bandwidthdir.
Web Alanı Domain : Web Hosting Sitesi paketlerinin alanı sınırlıdır. Örneğin 200 mb limitli hosting hesabında 300 mb boyutundaki web hosting sitesi barındıramazsınız.
Bandwidth: Web sitemizden aylık download edilebilecek dosya boyutudur. Limitli ADSL paketlerindeki kota ile aynı şeydir. Örneğin 4 gb limitli adsl paketini kullanan birisi ay içinde 4 gb dosya indirebilir. Bu limiti aştığında fazladan para öder. Bandwidth ise indirme yerine gönderme boyutuna sınırlama getirir ve bu limit aşıldığında web sitemizde Bandwidth Limit Exceeded hatası verir ve web sitemiz açılmaz. Bunlara ek olarak ücretsiz hosting sitelerine özgü bazı kotalar vardır. Bunlar ise genel olarak:
Dosya Boyutu: Sunucuya göndereceğiniz en büyük dosya boyutunu belirler. Örneğin dosya boyutu limiti 5 mb ise 6 mb büyüklüğündeki dosyayı sunucunuzda yeterli yer olsa bile gönderemezsiniz.
PHP Send Mail: Bazı bedava Web Hosting Sitesi paketlerinde mail gönderme fonksiyonu kapalıdır. Bu Web Hosting Sitesi paketlerinde forum kurarsanız, web sitenizde üyelere gönderilmesi gereken aktivasyon maili gönderilemez.

Webhosting Web alanı satın aldım, iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım ?

Webhosting Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kurulum işlemleri başlar ve kullanım süreniz 1 yıldır.

Webhosting Siparişinizi daha sonraki ödeme günü gelmeden 10 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda siteniz kapanmaz...

3gün içinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.


Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri

Bizimle iletişime geçiniz

İletişim
 • Web : hostwin.net
 • Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri
 • Merkez mah. reşediye sok. no:24 Gaziosmanpaşa/istanbul
 •  
 • Phone : +90 532-433 09 99
 • Mobile : +90 532-433 09 99
Çalışma Saatleri
 • Telefon Desteği
 • Hafta içi : 08.00 to 18.00
 • Cumartesi : 09.00 to 18.00
 • Pazar : 10.00 to 18.00
 • Email & Ticket Desteği
 • Tüm Günler : 7/24 Destek