• Hostwin İnternet Bilişim
  • Fatih V.D. V.No. 2650020394
  • Pbx : +(90) 532 433 0999

Hostwin İş Ortaklığı- hostwin

Hostwin İş Ortaklığı Platformu

Bayilik veya Satış Ortaklığı Programımıza Katılın Ek Gelir Elde Edin...

Sitenizde Hostwin tanıtımı yapın, Gelir elde edin. . Hostwin iş Ortağı Olun
Hostwin Bayisi Olun , Uygun Fiyat Avantajlarından Yararlanın. Kendi Sitenizde Satış Yapın
Ürünlerimizi Tavsiye Edin Kar Payı Alın . Kesintisiz Aylık Gelir Kazanın

1-) Web Sitenizde Reklamımızı Yapın

Kişisel web sitenizde Hostwin ürünlerini tanıtın ve sitenizden yönlendirdiğiniz her müşteri için, yönlendirdiğiniz müşteri Hostwin'den ürün aldığı taktirde aylık gelir elde edin.
Sistem Nasıl Çalışıyor?
Web sitenizde reklamımızı yaptığınız bölümden müşteriniz ilgili linke tıklayıp Hostwin'e yönlendiğinde, eğer yönlendirilen müşteri bizden bir ürün satın alırsa, satın alan müşteri o ürünü kullanmaya devam ettiği sürece her ay hesabınıza belirlenen oranda kar payı aktarılır. Ve o müşteri, satın aldığı ürünü kullanmaya devam ettiği sürece kar payınızı almaya devam edersiniz.
Örneğin: Bir müşteri yönlendirdiniz ve o müşteri Okey Oyun paketi satın aldı diyelim. Oyunu kullandığı süre zarfında aylık ödediği ücretin bir kısmı sizin hesabınıza aktarılır.
Limit sınırsızdır.... Yönlendirdiğiniz her müşteri için ayrı kar payı alırsınız.

2-) Müşteri Yönlendirin Kar Payı Alın

Hostwin İnternet Bilişim Hizmetlerini tavsiye edip, bireysel veya kurumsal müşteri kazandırıp, ürün satın alınmasını sağlayan müşterilerimiz için, ürünlerimizin pazarlanmasına vesile olan üyelere özel, satılan ürünlerden belirli miktarda pay ayrılır ve bu pay müşteri ürünleri kullanmaya devam ettiği sürece tavsiye eden müşterimizin hesabına devamlı suretle yansıtılır. Sizde programımıza katılın, bize müşteri yönlendirin ve ek kazanç elde edin...

3-) Bayilik programımıza Katılın

Hostwin ürünlerini kendiniz pazarlayın ve size özel fiyatlarla müşterilerinize sunun. Müşterilerinize ürünleri kendiniz pazarlayın. Ürün satış sonrası her türlü altyapı ve teknik desteği sağlıyoruz. Ürünleri kendi sitenizde dilediğiniz gibi pazarlıyorsunuz. Uygun fiyat ve kampanyalardan faydalanmak ve size özel fiyatları sunmamız için bayilik programımıza katılmanızı bekliyoruz...
Yıllık Reseller Bayi Hosting paketini satın alın ve ürünlerimizi müşterilerinize pazarlayın. Plesk Panel arayüzü ile müşterilerinize web alanı tanımlayın ve ürünlerinizi kendiniz pazarlayın.

En ucuz Hosting Paketlerimizi satın ve fiyatını siz belirleyin. Bayi Hosting satıcılarına özel indirimlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.
Bayi hosting seçeneğinde en düşük paketi satın alsanız bile, müşteri potansiyeliniz arttıkça talebiniz doğrultusunda bir üst hosting bayi programına geçebilirsiniz.
Bu işlem için ekstra kuruluma ihtiyacınız olmayacak. Siz hosting paketinizi belirleyin biz yükseltelim.

Reseller Bayi Hosting Ürünleri & Web Hosting fiyatlarıNeden Hostwin Web Hosting Paketleri?

Performans
Hostwin web hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
Web Hosting Fiyatlari
Hostwin web hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
Ücretsiz anti-DDoS
Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
Sınırsız trafik Bandwidth
web hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

Kaliteli Web Hosting

SSL Sertifikası
ister ucuz fiyatlı hosting paketi olsun, ister bireysel ya da kurumsal diğer hosting paketleri olsun. Aldığınız hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
FTP Yedekleme
Hostwin sunucuları web hosting paketi aldığınız sitelerinize ftp yedeği alma imkanı sunar.
İşletim sistemleri
web hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve web hosting ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.