web hosting, en ucuz hosting fiyatları, ekonomik ve kaliteli hosting | webhosting


hosting fiyatları, en ucuz ve kaliteli web hosting, 2019 yılına ucuz web hosting fiyatları ile gireceğiz. hostwin, kaliteli web hosting firması. web hosting satın alan üyelere ssl sertifikası ve AntiDDos güvenlik ücretsiz. Sınırsız trafik.

Ucuz web hosting fiyatları ile de hosting firmaları tarafından Kaliteli hosting hizmeti verilebileceğini kanıtladık.

Not: T.C. yasalarına aykırı paylaşım, propaganda yapan, spam gibi kötü amaçlı kullanım ve cinsel içerikli Sitelere izin verilmemektedir.
Hosting kaliteli en uygun, en ucuz fiyatlı web hosting paketleri

Web Hosting & Ucuz Hosting Fiyatları & En Ucuz Kaliteli Hosting

Web hosting paketleri arasında dilediğiniz zaman bir üst hosting paketine geçiş yapabilirsiniz.

Web Hosting Paketleri Çeşitleri ve fiyatları

Web Hosting Öğrenci

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

150 MB Web Alanı
Sınırsız Trafik 15.00 / 12 Aylık

en ucuz web hosting fiyatı öğrenci paketi ile, kişisel web sitelerinizi oluşturabilir, uygun fiyatları ile yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen kişiler için tasarlanmış hosting paketleridir. web hosting öğrenci paketi trafiği limitsizdir. ucuz omasına karşılık kesintisiz, hızlı ve yüksek trafikli hosting paketidir. 150 MB web alanı ile bu hosting paketinde 50 & 100 sayfalık bir web sitesi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
Web Hosting Amatör

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

256 MB Web alanı
Sınırsız Trafik 20.00 / 12 Aylık

en ucuz hosting paketi amatör, kişisel gelişiminize katkı sağlayıp, web sitenizi tasarlayıp, web sitenizi kurabileceğiniz ucuz fiyatlı hosting paketidir. Bu uygun fiyatlı hosting paketinde diğer tüm hosting ürünlerimizde olduğu gibi trafik limitsizdir. Hizmetlerinizde aksama yaşamadan gönül rahatlığı ile web sitenizi yayınlayın. Küçük veya orta ölçekli web siteleri için ekonomik ve kaliteli bir hosting seçeneğidir.
Web Hosting Başlangıç

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

350 MB Web Alanı
Sınırsız Trafik 25.00 / 12 Aylık

Başlangıç web hosting paketi, orta ölçekli web siteleri için ucuz hosting fiyatı ile uygun kişisel web sitelerinizi yayınlayabileceğiniz ideal web hosting paketleridir. Ekonomik fiyatlı bu web hosting paketimizde trafik limitsizdir. Hizmetlerimizde asla kesinti yaşamazsınız. Bir çok eklenti ve ssl sertifikası hostwin müşterilerine özel olarak ücretsizdir. Plesk paneliniz ile bir çok eklenti ve fırsatlardan ücretsiz ce yararlanabilirsiniz
Web Hosting Mini

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

400 MB Web alanı
Sınırsız Trafik 35.00 / 12 Aylık

Mini web hosting paketi ucuz fiyatlı hosting paketidir, bireysel web siteleri için tasarlanmış küçük ve orta çaplı siteler için ideal, ekonomik, ucuz web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Trafik sınırsızdır.
Web Hosting Ekonomik

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

450 MB  Web alanı
Sınırsız Trafik 40.00 / 12 Aylık

Ekonomik ucuz web hosting, bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan cep yakmayan ucuz, ekonomik, uygun fiyatlı web hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Limitsiz trafik sunar.
Web Hosting standart

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

512 MB Web Alanı
Sınırsız Trafik 45.00 / 12 Aylık

Standart web hosting hizmetleri 512 Mb web alanı paketi, uygun fiyatlı kişisel web sitelerinizi oluşturabileceğiniz kişisel web siteleri için ideal web hosting paketleridir. Ekonomik uygun fiyatlı web hosting paketi olup trafik limitsizdir.
Web Hosting Plus

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

650 MB Web alanı
Sınırsız Trafik 50.00 / 12 Aylık

Plus web hosting hizmetleri paketleri, bireysel web siteleri için tasarlanmış olup, orta ölçekli siteler için ideal ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Sınırsız trafik ve geniş disk kapasitesi sunar.
Web Hosting İdeal

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

750 MB  Web alanı
Sınırsız Trafik 55.00 / 12 Aylık

web hosting hizmetleri ideal paket, bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan ideal uygun fiyatlı web hosting hizmetidir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Trafik Limitsizdir.
Web Hosting Ultra

Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting

1 GB  Web alanı
Sınırsız Trafik 70.00 / 12 Aylık

Ultra kaliteli web hosting, 1 GB web alanı bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan hosting olup, ucuz web hosting fiyatı ve kaliteli hosting özelliğini birlikte sunmaktadır. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. trafik limitsizdir.


Ekonomik Web Hosting & Kaliteli Hosting Paketleri

Web hosting paketleri arasında dilediğiniz zaman bir üst hosting paketine geçiş yapabilirsiniz.

Ekonomik ve Kaliteli Web Hosting Paketleri Çeşitleri ve fiyatlarıWeb Hosting Klasik

Ekonomik - Kaliteli - Kurumsal Ucuz Hosting

1 GB WebAlanı
Sınırsız Trafik 90.00 / 12 Aylık

Klasik web hosting paketi, uygun fiyatlı kişisel ve kurumsal web sitelerinizi oluşturabileceğiniz hosting paketleridir. 2 adet domain barındırma özellikli bu ekonomik web hosting paketlerinde her bir domaininiz için ayrı web siteleri oluşturabilirsiniz. Ekonomik uygun fiyatlı klaisk web hosting paketinde trafk limitsizdir. wordpress, joomla, opencart gibi uygulamaları plesk kontrol panelinizde tek tıkla web sitenizde oluşturabilirsiniz.
Web Hosting Bronz

Ekonomik - Kaliteli - Kurumsal Ucuz Hosting

2 GB Webalanı
Sınırsız Trafik 135.00 / 12 Aylık

Bronz web hosting paketleri, bireysel ve kurumsal web siteleri için 3 adet domain barındırma özellikli tasarlanmış ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. 2 Gb disk kapasitesi ile sınırsız trafik imkanı sunar. 3 adet web sitesi oluşturabilir, web sitelerinizi rahatlıkla hiç bir engel olmadan yayınlayabilirsiniz. Plesk kontrol panelinizde onlarca hazır uygulama ile web sitenizi kendiniz oluşturabilirsiniz.
Web Hosting Gumus

Ekonomik - Kaliteli - Kurumsal Ucuz Hosting

3 GB Webalanı
Sınırsız Trafik 180.00 / 12 Aylık

Gümüş web hosting, bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan 5 domain barındırma 3 GB Disk ile ideal uygun fiyatlı web hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Trafik sınırsızdır.
Web Hosting & Çoklu Domain Hosting Paketleri

Birden fazla domainde her bir domain için farklı hosting paketi oluşturabilirsiniz. Web hosting paketleri arasında dilediğiniz zaman bir üst hosting paketine geçiş yapabilirsiniz.

Web Hosting Çoklu Domain Hosting Paketleri Çeşitleri ve fiyatlarıMini Multi Hosting

Hosting - Multi Coklu  Domain Hosting

512 MB Webalanı
Sınırsız Trafik 50.00 / 12 Aylık

Mini web hosting paketleri, 2 adet domain barındırabilir, bireysel web siteleri için tasarlanmış küçük ve orta çaplı siteler için ideal ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Trafik sınırı yoktur.
Ekonomik Multi Hosting

Hosting - Multi Coklu Domain Hosting

750 MB  Webalanı
Sınırsız Trafik 70.00 / 12 Aylık

Ekonomik çoklu multi domain web hosting, 5 adet hosting barındırma hakkı ve 750 MB web alanı, hem ekonomik hosting olma özelliği ve hem de birden fazla domain barındırma özelliği ile bireysel ve kurumsal web sitelerine hitab etmektedir.
Standart Multi Hosting

Hosting - Multi Coklu Domain Hosting

1 GB Web Alanı
Sınırsız Trafik 120.00 / 12 Aylık

Standart web hosting paketi, 10 domain barındırma özellikli uygun fiyatlı kişisel web sitelerinizi oluşturabileceğiniz yeni başlayanlar için ideal web hosting paketleridir. Ekonomik uygun fiyatlı web hosting paketi olup bu hosting türünde trafik limitsizdir.
Plus Multi Hosting

Hosting - Multi Coklu Domain Hosting

3 GB Web Alanı
Sınırsız Trafik 240.00 / 12 Aylık

Plus web hosting paketleri, 15 adet domain barındırma 3 GB web alanı olup çoklu domain özelliği ile web siteleri için tasarlanmış ideal ve ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Birden fazla domaininizi tek hosting paketinde toplayabilirsiniz.Trafik sınırsızdır.
ideal Multi Hosting

Hosting - Multi Coklu Domain Hosting

5 GB  Web Alanı
Sınırsız Trafik 350.00 / 12 Aylık

İdeal web hosting, 20 domain barındırma % GB web alanı ile bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan ideal uygun fiyatlı web hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Hosting paketinde trafik limitsizdir.
Ultra Multi Hosting

Hosting - Multi Coklu Domain Hosting

10 GB  Web Alanı
Sınırsız Trafik 550.00 / 12 Aylık

Ultra web hosting, 25 adet hosting 10 GB disk alanı birden fazla domain ile bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan ideal ucuz web hosting fiyatı ile uygun fiyatlı çoklu hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. ultra hosting paketinde trafik limitsizdir.
Web Hosting & Kurumsal & Reseller Web Hosting Ucuz Fiyatlar

Kurumsal Domainlerinizi veya Reseller Hosting paketlerinizi Tek bir çatı altında toplayın. Yüksek kapasite disk alanı ve sınırsız trafik imkanı ile yayınlayın..

Web Hosting Paketleri Çeşitleri ve fiyatlarıWeb Hosting Gold

Hosting - Reseller Hosting
400.00 / 12 Aylık

Gold web hosting paketi ile bireysel veya kurumsal 30 adet web sitelerinizi yayınlayabilir, 5GB Disk kapasitesi ile ürünlerinizi internet ortamında pazarlayabilirsiniz. ideal hosting paketimizdir. Trafik sınırsızdır.
Web Hosting Platin

Hosting - Reseller Hosting
600.00 / 12 Aylık

30 adet hosting barındırma 10 GB web alanı olan Platin Web Hosting ile bireysel veya orta ölçekli kurumsal web sitelerinizi yayınlayabilir. Müşterilerinize ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.
Web Hosting Premium

Hosting - Reseller Hosting
900.00 / 12 Aylık

Premium Web Hosting ile Bireysel veya orta ve büyük ölçekli kurumsal web sitelerinizi yayınlayabilir, Reseller hesabı oluşturabilirsiniz. 30 adet web sitesi ve 15 GB web alanı ile ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Trafik sınırsızdır.
Web Hosting 25 GB

Hosting - Reseller Hosting
1200.00 / 12 Aylık

web hosting 25 GB web alanı ile çok yüksek kapasiteli hosting imkanı. bu hosting paketi ile yüksek trafikli 50 domaine kadar web siteleri oluşturup yayınlayabilirsiniz. Trafikte limit yoktur ve asla kesinti yaşamazsınız. Bu hosting paketinde Yüksek depolama alanı ile dilediğiniz gibi web siteleri oluşturabilirsiniz. Yüksek hitli siteler için idealdir. Disk kapasitesi yükseltilebilir. Reseller Bayii başlangıç paketidir. Limitsiz trafik imkanı sunar.
Web Hosting 50 GB

Hosting - Reseller Hosting
1800.00 / 12 Aylık

Web Hosting 50 GB web alanı ve birden fazla 100 adete kadar domain ile hosting paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Yüksek trafik gerektiren web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu hosting tipinde limitsiz sayıda websiteleri oluşturabilirsiniz. Wordpress, Joomla gibi yüksek hitli siteler kurabilir, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Reseller bayi hosting için avantajlıdır. Bu hosting paketinde Trafik sınırı yoktur.
Web Hosting 100 GB

Hosting - Reseller Hosting
3000.00 / 12 Aylık

Çoklu Domain özelliği ile 100 GB web alanı Web Hosting sınırsız sayıda domain ile hosting paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Yüksek trafik gerektiren web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu hosting tipinde limitsiz sayıda websiteleri oluşturabilirsiniz. Wordpress, Joomla gibi yüksek hitli siteler kurabilir, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Reseller bayi hosting için en ideal paket fiyatıdır. Trafik sınırsız.


Hostwin Web Hosting... En ucuz fiyat, Kaliteli Hosting 2 Adet Domain Barındırılabilir .
Ücretsiz SSL Sertifikası, 1 GB Webalanı ve Sınırsız Trafik Dolara inat sadece yeni 90 TL Yıl


Hostwin Web hosting Avantajları için tıklayınız

1- Hostwin tüm sunucularında bireysel kurumsal ucuz fiyatlı hosting hizmetleri dahil 500 Mbps bant genişliği (1 Gbps patlama ile) sınırsız trafik imkanı sunar. Bu sayede web siteleriniz diğer web sitelerine nazaran son kullanıcılara çok daha hızlı cevap verir ve donma, kasma gibi olaylarla karşılaşmazsınız.
2- Hostwin üzerinden aldığınız hosting paketi fiyatından başka başlıklar altında hosting siteniz için daha fazla ücret ödemezsiniz.
3- Tüm sunucularımızda AntiDDos koruma paketi mevcuttur. Bu sayede hosting paketleriniz güvende olur.
4- Kalite ve müşteri memnuniyeti esastır.


Neden Hostwin Web Hosting Paketleri?

Performans
Hostwin web hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
Web Hosting Fiyatlari
Hostwin web hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
Ücretsiz anti-DDoS
Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
Sınırsız trafik Bandwidth
web hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

Kaliteli Web Hosting

SSL Sertifikası
ister ucuz fiyatlı hosting paketi olsun, ister bireysel ya da kurumsal diğer hosting paketleri olsun. Aldığınız hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
FTP Yedekleme
Hostwin sunucuları web hosting paketi aldığınız sitelerinize ftp yedeği alma imkanı sunar.
İşletim sistemleri
web hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve web hosting ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.

Teslim Süresi

Siparişiniz ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulup teslim edilir.

Webhosting Paketi

Satın Almış olduğunuz webhosting paketleri güvenli sunucularımızda tarafımızca kurulmakta ve optimize edilmektedir.

Plesk Kontrol Paneli

Webhosting paketi alan hostwin müşterilerimiz ücretsiz verilen Plesk kontrol paneli ile web hosting ve domain yönetimlerini gerçekleştirebilirler.

Plesk kontrol panelinizde domain ve web hosting paketlerinizi barındırıp güvenle yönetebilirsiniz.

Plesk kontrol paneli üzerinden web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Online Destek

Hostwin üzerinden Domain & Sunucu & web hosting & okey oyun hosting % Radyo hosting satın alan müşterilerimiz web sitemiz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

Webosting paketi aldım ne zaman teslim edilir ?

Hostwin tarafından tescillenen Siparişler sipariş verdiğiniz gün içinde size teslim edilir.

Webosting paketi Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi ?

Webhosting paketi satın aldığınızda mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

Webhosting Server Hosting, kelime anlamı olarak web site ev sahipliği yapma, web sitesi barındırma anlamına gelir. Web Hosting Sitesi ise web sitelerinin sürekli ve yüksek hızda internet erişimi olan bilgisayarlarda depolanmasına denir. Web siteleri bu bilgisayarlarda depolanarak internet kullanıcılarının web sitelerini ziyaret etmeleri sağlanır. Biz de bir hosting hesabı açıp web sitemizi yollayacağız ama öncelikle yüzlerce hosting paketi içerisinden bir seçim yapmamız gerekecek. Çünkü her hosting hesabı aynı özelliklerde ve web sitemizin ihtiyacını karşılayacak özelliklerde olmayabilir. Hosting hesaplarında çeşitli kotalar veya sınırlamalar olur. Web Hosting Sitesi sitelerinde en önemli kısıtlamalar web alanı ve bandwidthdir.
Web Alanı Domain : Web Hosting Sitesi paketlerinin alanı sınırlıdır. Örneğin 200 mb limitli hosting hesabında 300 mb boyutundaki web hosting sitesi barındıramazsınız.
Bandwidth: Web sitemizden aylık download edilebilecek dosya boyutudur. Limitli ADSL paketlerindeki kota ile aynı şeydir. Örneğin 4 gb limitli adsl paketini kullanan birisi ay içinde 4 gb dosya indirebilir. Bu limiti aştığında fazladan para öder. Bandwidth ise indirme yerine gönderme boyutuna sınırlama getirir ve bu limit aşıldığında web sitemizde Bandwidth Limit Exceeded hatası verir ve web sitemiz açılmaz. Bunlara ek olarak ücretsiz hosting sitelerine özgü bazı kotalar vardır. Bunlar ise genel olarak:
Dosya Boyutu: Sunucuya göndereceğiniz en büyük dosya boyutunu belirler. Örneğin dosya boyutu limiti 5 mb ise 6 mb büyüklüğündeki dosyayı sunucunuzda yeterli yer olsa bile gönderemezsiniz.
PHP Send Mail: Bazı bedava Web Hosting Sitesi paketlerinde mail gönderme fonksiyonu kapalıdır. Bu Web Hosting Sitesi paketlerinde forum kurarsanız, web sitenizde üyelere gönderilmesi gereken aktivasyon maili gönderilemez.

Webhosting Web alanı satın aldım, iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım ?

Webhosting Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kurulum işlemleri başlar ve kullanım süreniz 1 yıldır.

Webhosting Siparişinizi daha sonraki ödeme günü gelmeden 10 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda siteniz kapanmaz...

3gün içinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.


Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri

Bizimle iletişime geçiniz

İletişim
 • Web : hostwin.net
 • Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri
 • Merkez mah. reşediye sok. no:24 Gaziosmanpaşa/istanbul
 •  
 • Phone : +90 532-433 09 99
 • Mobile : +90 532-433 09 99
Çalışma Saatleri
 • Telefon Desteği
 • Hafta içi : 08.00 to 18.00
 • Cumartesi : 09.00 to 18.00
 • Pazar : 10.00 to 18.00
 • Email & Ticket Desteği
 • Tüm Günler : 7/24 Destek