• Websitesi & Web Tasarımı Hostwin
  • Fatih V.D. V.No. 2650020394
  • Pbx : +(90) 532 433 0999
  • | Anasayfa / Websitesi & Web Tasarımı

Websitesi & Web Tasarımı

Hostwin, sitelerinize özel web tasarım hizmetleri vermektedir. Websitesimi yapmak istiyorsunuz? Web tasarım hizmetleri Hostwin'de bulunmaktadır. Siteniz için oluşturduğunuz şablonu ve projeyi bize bildirin ve ihtiyaçlarınıza uygun web sitenizi tasarlamaya hemen başlayalım.

Web Sitenizin Tasarımamı ihtiyacı var?

web sitesi tasarlama Bizimle iletişime geçiniz...

1-) Google Analytics, Adsense, Adwords Kayıtları

Kişisel web siteniz için gerekli olan bütün abonelikleri Hostwin sizin adınıza oluşturur, kayıtlarınızı günceller
Kişisel veya Kurumsal web sitenizi analiz etmeniz için web sitenizi sizin adınıza Googleye tanıtırız ve sitenizdeki hareketleri izler analizlerinizi yaparsınız.
Kişisel veya Kurumsal web sitenizi Google Adwords ve Google Adsense kayıtlarınızı sizin adınıza yaparak dilediğinizde reklam vermenizi ve reklam yayınlamanızı hazır hale getiririz..
Teknik desteğimiz bizimle çalıştığğınız süre içerisinde ücretsiz olarak devam eder..

2-) İsteğinize Özel Web Tasarımı

Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri olarak kurmak istediğiniz web sitenizin analizlerini yapar, planını çıkarır ve isteğinize özel tema seçeneklerini web sitenize uyarlayarak, PHP ve yeni nesil PDO MySql veri tabanı kullanarak web sitenizi sıfırdan kodlarız. Detaylar ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçiniz...

3-) Seolu Linkler ve Admin Paneli

Hostwin üzerinden yapılan bütün web siteleri seoya uygun linkler ile yapılır ve gelişmiş admin paneli sitenize özel olarak kodlanarak web sitenizde her türlü kontrolü bu paneller ile yapabilirsiniz. Kodlamalarımızı yaparken, web sitenizin rakiplerinizden bir adım önde olması için gerekli altyapı çalışmaları titizlikle yapılır. detaylar için iletişime gheçiniz...