• Okey Hosting Hostwin
  • Fatih V.D. V.No. 2650020394
  • Pbx : +(90) 532 433 0999
  • | Anasayfa / Okey Hosting

Okey Hosting

okey oyunu sitesi açmak
Okey Hosting okey oyunu sitesi açmak

Ucuz ve Kaliteli Okey Hosting | okey oyunu sitesi açmak | Hostwin

Okey oyun hosting, web sitelerinizde üyelerinize kendi web sitenizde okey oyun oynatabilmeniz için hazırlanmış kiralık veya satılık okey oyun sitesi scriptleridir.

Okey Hosting satın alma işlemleri için vakit kaybetmeden hemen Okey Hosting paketlerimizi inceleyin ve size özel uygun olan bir Okey Hosting ürünümüzü seçerek satın alın.

okey oyunu sitesi açmak

Okey Hosting

Yeni bir okey oyun sitesi kurmak isteyenlere veya okey oyunu lobisi açmak isteyenlere özel, yasal okey oyun scriptleri.

200.00
1 Aylık

Okey Oyun Sitesi Kurmak

Okey Oyunu Sitesi Listesi

Okey Hosting

Neden Hostwin Web Hosting Paketleri?

Performans
Hostwin web hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
Web Hosting Fiyatlari
Hostwin web hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
Ücretsiz anti-DDoS
Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
Sınırsız trafik Bandwidth
web hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

Kaliteli Web Hosting

SSL Sertifikası
ister ucuz fiyatlı hosting paketi olsun, ister bireysel ya da kurumsal diğer hosting paketleri olsun. Aldığınız hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
FTP Yedekleme
Hostwin sunucuları web hosting paketi aldığınız sitelerinize ftp yedeği alma imkanı sunar.
İşletim sistemleri
web hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve web hosting ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.