• Hostwin İnternet Bilişim
 • Fatih V.D. V.No. 2650020394
 • Pbx: +(90) 532 433 0999
100.00
1 Aylık

Okey Oyun Lobisi Kiralamak

  Admin Kontrol Panelli

  Oyun İçi Reklam Alabilme

  Özel Masa & Özel Oyuncu Özellikli

  Java Masaüstü Uygulamalı

  Ücretsiz Kurulum

  Ücretsiz Plesk Kontrol Paneli

  Oyun içi Canlı Radyo Yayını

  Çoklu Lobi Özellikli

  Soru Cevap Oyun Özellikli

  Üyeler Arası Mesajlaşma sistemi

  Saatlik & Günlük & Süresiz Oyuncu Yasaklayabilme

  Domaininize Lisanslı Yasal

  Okey Oyun Scrpti ilk Kurulumunda 500 TL kurulum bedeli alınır.

Okey Hosting

100.00
1 Aylık

Okey Oyun Lobisi Kiralamak


Okey Oyunu Teslim Süresi

 • Okey Paketi teslimi, Okey oyunu siparişlerinin teslim süresi 24 saattir. Ödeme işlemlerinizin arından 24 saat içerisinde size teslim edilir. Oyun paketinizin başlangıcı, sipariş tarihinde ödemesini gerçekleştirdiğiniz an itibari ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Okey oyun paketinizin bitiş tarihine kadar siz oyun paketini yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • 100.00
  1 Aylık

  Okey Oyun Lobisi Kiralamak


  İade Şartları

  Okey Oyunu Sitesi İade Şartları, Oyun paketlerinde kullanım süresi Okey oyun sipariş tarihi ile başlar ve 1 ay süreyle devam eder. Okey oyunu sitenizi kullanıma açıldıktan sonra 1 ay süre ile kullanma hakkınız vardır. Oyun paketinizin süresi doluncaya kadar devam eder ve bu süre zarfında para iadesi yapılmaz. Ancak bu süre zarfında Okey paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi yapılırken, yeni Okey oyunu paketiniz için fiyat farkı varsa, sizden sadece o fark alınır ve hizmetiniz kesintiye uğramaz. Okey Oyunu peketleri arasında fiyat farkı hesaplanırken, siparişinizin süresi uzamaz veya kısalmaz. İlk sipariş verdiğiniz Okey Oyun paketinizin süresi doluncaya kadar hizmetiniz kesintisiz devam eder.

  100.00
  1 Aylık

  Okey Oyun Lobisi Kiralamak


  Oyun Kullanım Şartları

 • Okey Oyunu Sitenizi kendi domaininiz üzerinde satın almış olduğunuz oyun paketi içeriği ile birlikte T.C. yasalarına aykırı suç ve engel teşvik etmeyecek şekilde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Okey Oyunu hosting paketinizin bitiş tarihine kadar siz oyun paketinizi yenilemediğiniz taktirde, sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.
 • Okey Oyun Lobisi Kiralamak

  4 Kullanıcı Oyu

  Hostwin sunucularında kurulu Okey Oyun lobilerinden birisini kiralayarak üyelerinize online olarak okey oyunu oynatabilirsiniz. Domain gerektirmez. Ek ücret ödemezsiniz. Appletin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Okey oyun Hostwin sunucularında çalışır. Siz sadece lobinizle ilegilenirsiniz..

  Okey Oyunu Fiyatı: 100.00₺ / 1 Aylık

  Hostwin Okey Oyunu Hosting Kampanyaları Devam ediyor! ( 50% indirimler)

  Başlangıç Tarihi: 21-02-2019
  Bitiş Tarihi: 21-3-2019


  Okey Oyunu Sitesi Nasıl Kurulur

  Okey oyunu sitesi kurmak, Okey oyun scripti satın almak veya okey oyun appleti kiralamak artık çok kolay.
  Hostwin ailesi olarak Okey sitesi kurmak isteyen müşterilerimize, okey oyun scripti maliyetini düşürerek, kendi okey oyun sitelerini açmak fırsatı veriyoruz...
  Hostwin ailesi olarak bu maliyeti düşürdük ve yasal, orjinal okey oyun appletlerini üyelerimize kiralayarak domainlerine lisanslayıp, okey oyun sitesi sahibi yapıyoruz..
  Okey oyunu sitesi kurmak için yapmanız gereken tek şey hostwin'e üye olmak okey hosting paketi satın almaktır...
  Okey oyun hosting nasıl çalışır ?
  Bildiğiniz üzere okey oyun scripti yazdırmak çok maliyetli bir iş.
  Okey oyunu hosting, bir zamanlar irc sohbet sitesi kurup çalıştıran ve kişilere aylık ücretle kendi sohbet sitelerini kurmalarını sağlayan shell hostingleri bilirsiniz..
  Bizde bu mantıkla herkese okey oyun sitesi kuruyoruz ve aylık ücretle hizmetine sunuyoruz... Dileyen kişilere appleti yasal lisanlı şekilde satıyoruz..
  Okey oyunu sitenizi ister satın alma yöntemi ile, ister kiralama yöntemi ile kurun, her 2 şekildede kendi sitenizde kendi domaininize lisanslı okey oyunlarını 7/24 kesintisiz şekilde üyelerinize oynatabilirsiniz....
  Okey oyunu sitesi kurmanın aylık maliyeti 120,00 TL olup faturalı müşterilerimize 120,00 TL + KDV şeklinde kiralıyoruz...
  Okey oyun appletini satın almak isteyenler için applet fiyatı için iletişime geçiniz...  Her Bütçeye Uygun Fiyatlar - Ucuz hosting fiyatları ile Kaliteli web hosting hizmeti veren web hosting firması.

  Yıllık Plan ile Kaliteli hosting... Bu özelliklerde Daha ucuzu yok...

  Wordpress web hosting & Joomla web hosting & Bireysel ve Kurumsal web hosting & En Kaliteli ve Ucuz Hosting Fiyatları

  Not: T.C. yasalarına aykırı paylaşım, propaganda yapan, spam gibi kötü amaçlı kullanım ve cinsel içerikli Sitelere izin verilmemektedir

  web hosting hizmetlerinde ucuz fiyatları kaliteli hosting fırsatı ile yeni bir dönem başlıyor. Ucuz hosting, ekonomik ve kaliteli hosting hizmeti ile müşteri memnuniyeti daima ön plandadır..Kalite, verilen ucuz hosting hizmetinin ucuz fiyatlı olması ile değil, web hosting hizmetinin kalitesi ile belli olur. En ucuz hosting firması ve kaliteli ve ucuz web hosting hizmeti fiyatları başlığı altında bu güne kadar verdiğimiz hosting hizmetlerinin kalitesini artırmak için bütün gücümüzle çalışacağız. Bu sebep ile ilk kurulduğumuz günden beri hep sözümüzde durduk.

  Hosting Paketleri Özellikleri

  Ucuz Hosting & Kaliteli Hosting

  Ucuz Hosting

  • Tek Domain
  • MySql Hesabı
  • Ftp Hesapları
  • MySql Hesapları
  • Alt Alanadı
  • Plesk Kontrol Panel
  • Sınırsız Trafik
  • Ücretsiz SSL Sertifikası
  • AntiDDoS Koruma
  Hosting İncele

  Ucuz Hosting Fiyatları

  Multi Hosting

  • Birden fazla domain
  • MySql Hesabı
  • Ftp Hesapları
  • MySql Hesapları
  • Alt Alanadı
  • Plesk Kontrol Panel
  • Sınırsız Trafik
  • Ücretsiz SSL Sertifikası
  • AntiDDoS Koruma
  Hosting İncele

  Multi Domain Hosting

  Kurumsal Hosting

  • Birden fazla domain
  • MySql Hesabı
  • Ftp Hesapları
  • MySql Hesapları
  • Alt Alanadı
  • Plesk Kontrol Panel
  • Sınırsız Trafik
  • Ücretsiz SSL Sertifikası
  • AntiDDoS Koruma
  Hosting İncele

  Kurumsal Hosting
  Hostwin Web hosting Avantajları Nelerdir?

  1- Hostwin, tüm sunucularında, bireysel hosting ve kurumsal hosting paketlerinde, ucuz fiyatlı web hosting hizmetleri dahil olmak üzere 500 Mbps bant genişliği (1 Gbps patlama ile) sınırsız trafik imkanı sunar. Bu sayede web siteleriniz diğer web sitelerine nazaran son kullanıcılara çok daha hızlı cevap verir ve donma, kasma gibi olaylarla karşılaşmazsınız.
  2- Hostwin üzerinden aldığınız web hosting ürünlerinde, paket fiyatından başka başlıklar altında web hosting siteniz için daha fazla ücret ödemezsiniz.
  3- Tüm web hosting paketleri için sunucularımızda AntiDDos koruma paketi mevcuttur. Bu sayede web hosting paketleriniz güvende olur.
  4- PHP, ASP, Node.js, Wordpress, joomla, opencart, prestashop gibi onlarca uygulamayı web hosting panelinizde web sitenize tek tıkla kurabilirsiniz.
  5- Ücretsiz SSL Sertifikası bütün web hosting paketleri için tanımlanır.
  6- Kalite ve müşteri memnuniyeti esastır.


  Neden Hostwin Web Hosting Paketleri?

  Performans
  Hostwin web hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSd Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web sitelerinizde en iyi preformansı almanızı sağlar.
  Web Hosting Fiyatlari
  Hostwin web hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
  Ücretsiz anti-DDoS
  Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
  Sınırsız trafik Bandwidth
  web hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız web hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

  Kaliteli Web Hosting

  SSL Sertifikası
  ister ucuz fiyatlı web hosting paketi olsun, ister bireysel ya da kurumsal diğer web hosting paketleri olsun. Aldığınız web hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
  FTP Yedekleme
  Hostwin sunucuları web hosting paketi aldığınız sitelerinize ftp yedeği alma imkanı sunar.
  İşletim sistemleri
  web hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve web hosting ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.