Okey Oyun Sitesi | okey oyun sitesi kurmak - Hostwin

okey-oyun-sitesi-kurmak

Okey Oyunu sitesi kurmak isteyen müşterilerimiz için hazırlanan, kendi web sitelerinde okey oyun oynatabilmelerini sağlayan okey oyunu appletleridir. Okey Oyunu domainize lisanslanır ve kendi web sitenizde kendi logonuzla bağımsız bir şekilde üyelerinize okey oyunu oynatabilirsiniz.

Hostwin Webhosting 1 GB Webalanı, Anti DDoS Güvenlik & Firmanıza özel Email. Web Hosting sadece yeni 75,00 TL /Yıl
Okey Oyun Masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza kurun ve oyunu inceleyin...
Oyuna Giriş Rumuz : demo
Oyuna Giriş Şifresi : demo
Okey Oyunu Uygulaması İndir
Örnek Admin Paneline Giriş Yapın ve Panel yapısını inceleyin...
Admin Giriş Rumuz : demo
Admin Giriş Şifresi : demo
Admin Panel Demosu
Örnek Web sitesini Görün, Okey Oyun Sitenizi inceleyin...
Okey Oyun Sitesi

Okey Oyun Sitesi Kurmak

Windows Server

2 vCore(s) 3.1 GHz

2 GB Webalanı

4 GB RAM

Sınırsız Trafik

150.00 ₺ /1 Aylık


Detay

Okey Hosting

Okey Oyun Sitesi Kurmak

Okey Oyunu sitesi kurmak isteyen müşterilerimiz için hazırlanan, kendi web sitelerinde okey oyun oynatabilmelerini sağlayan okey oyunu appletleridir. Okey Oyunu domainize lisanslanır ve kendi web sitenizde kendi logonuzla bağımsız bir şekilde üyelerinize okey oyunu oynatabilirsiniz.

Admin Kontrol Panelli

Oyun İçi Reklam Alabilme

Özel Masa & Özel Oyuncu Özellikli

Java Masaüstü Uygulamalı

Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Plesk Kontrol Paneli

Oyun içi Canlı Radyo Yayını

Çoklu Lobi Özellikli

Soru Cevap Oyun Özellikli

Üyeler Arası Mesajlaşma sistemi

Saatlik & Günlük & Süresiz Oyuncu Yasaklayabilme

Domaininize Lisanslı Yasal

150.00 ₺ /1 Aylık

Okey Hosting
Neden Hostwin?

Performans
Anahtar donanım ve ağ ekipmanları üreticileri ile ortaklıklar sayesinde, Hostwin, en son teknolojiye erişim ve benzersiz bir performans sunuyor.
Ücretsiz anti-DDoS
Oyunlarımızın barındırıldığı Hostwin sunucular, DDoS ataklarına karşı saldırıları emen Anti DDoS Güvenlik paketi ile korunmaktadır. Bu şekilde saldırı anında bile üyeleriniz hiç bir şekilde etkilenmez.
Sınırsız trafik
Bütün ürünlerimizde trafik limitsizdir. Hizmetleriniz yavaşlamaz ve kesintiye uğramaz.

Okey Oyun Özellikleri

Masaüstü PC Uygulaması
Okey Oyunlarımız masaüstü uygulaması ile son kullanıcı tarafından bilgisayarına kurduğunda, kendi bilgisayarında masaüstünden tek tıkla oyuna girer ve ayrıca oyunun çalışması için java v.s. herhangi bir programa ihtiyaç duymaz. Daha fazla bilgi
Gelişmiş Admin Kontrol Paneli
Admin kontrol paneli sayenizde, oyunlarınızı ve web sitenizi yönetebilir, oyuncu loglarını takip edebilir, oyun içerisinde ve dışında oyuna müdahale edebilirsiniz.
Radyo Uygulaması
Okey oyun appletinize entegre bir şekilde kendi radyonuzu yayınlayabileceğiniz paket okey oyun ile birlikte size sunulur. Dilerse üyeleriniz radyo uygulamasını ayrı bir şekilde bilgisayarına veya cep telefonuna kurabilir ve 7/24 radyo dinleyebilir.
Özel Masa
Okey oyun içerisinde üyelerinize özel masa verebilir veya satabilirsiniz.
Çoklu Lobi
Her okey salonunda 20 adete kadar lobi seçeneği mevcuttur. Okey oyun lobi isimlerini panelinizden değiştirebilir, kapasitesini belirleyebilir, kullanıma açabilir veya kapatabilirsiniz.
Banlama Sistemi
Sorun yaşadığınız üyeleri okey oyun içerisinde veya okey oyun panelinizde, süreli veya süresiz yasaklayabilir, okey oyuna girişlerini, anlık, saatlik, günlük, haftalık, aylık veya yıllık giriş yasakları koyabilirsiniz.
Özel Üyelik
Okey oyun appleti sizlere üyeleriniz için özel üyelik atama fırsatı verir. Üyelerinize okey oyun içerisinde 5 ayrı renk verebilir, sınıflandırabilir, gold, platin üyelik gibi seçenekler sunabilirsiniz. Ayrıca özel üyeliği tarih tanımlayarak, üyenin özel üyeliğini sınırlandırabilirsiniz. Bitiş tarihi geldiğinde otomatik olarak sonlanır.
Kayıt Onayı
Okey oyun sitenize kayıtları kontrol altına alabilir, onaylı üyelik veya direk üyelik gibi seçenekler sunabilirsiniz. Onaylı üyelik tipinde onaylamadığınız kullanıcı web sitenize ve okey oyununuza giremez.
Admin Atama
Okey oyunu için 1 ile 10 seviye arası yönetici tanımlayabilir ve seviyelerini belirleyebilirsiniz. Hiç bir admin sizin belirleriğiniz komutlar dışında bir komut kullanamaz veya websitenizde erişimine izin verdikleriniz haricindeki sayfalara ulaşamaz.
İp Takibi
Web sitenizde ve okey oyununuzda aynı iple girenleri tespit edebilir, online ve offline oyuncuları takip edebilirsiniz. Bu şekilde yasaklı bir üyenin tekrar üye olması halinde kimliğini tespit edebilir ve kayıt işlemini onaylamayabilirsiniz.
Bilgi Yarışması
Üyeleriniz bir yandan okey oyun sitenizde okey oyunu oynarken, diğer tarafta oyun içerisinde kayıtlı binlerce soruları cevaplayarak soru cevap oyunu oynayabilirler.
Güvenlik
Okey oyunlarınızın güvenliği, Hostwin sunucularında tarafımızca sağlanmakta olup, her türlü tehlikeye karşı savunulmaktadır.

Teslim Süresi

Siparişiniz ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulur ve teslim edilir.

Okey Oyun Kurulumu

Satın Almış olduğunuz Okey Oyun için Server tarafımızca kurulup optimize edilmektedir.

Okey Oyun Yönetimi

Okey Oyun Yönetim Paneline web siteniz üzerinden bağlanıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okey Oyun Yönetim Paneli son derece gelişmiş yönetim paneli mevcut olup, güvenli şekilde kodlanmıştır. Okey Oyun & Tavla Oyun oynayan üyelerinizin her türlü ihtiyaçlarına anında cevap verebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Plesk Kontrol Paneli

Okey Oyun Hosting Sitesi paketi alan müşterilerimize Plesk panel ücretsiz olarak kurulmaktadır.

Plesk kontrol panelinizde 1 domain ücretsiz barındırıp yönetebilirsiniz.

Plesk kontrol panel üzerinden sunucunuza restart atabilirsiniz.

Online Destek

Tarafınıza müşteri paneliniz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

Okey Oyun Hosting Sitesi paketi aldım ne zaman kullanabilirim ?

Tescillenen Siparişler, sipariş verdiğiniz gün içerisinde size teslim edilir.

Okey Oyun Hosting Sitesi Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi ?

Sunucu Okey Oyun Sitesi ilk kurulumlarda mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

Okey Oyun Hosting Sitesi Server

Virtual Private Server ( Sanal özel sunucu ) anlamına gelir. Bir sunucu birbirinden bağımsız birden fazla sanal sunucu olarak kullanmaya imkan tanır. Vps sunucular aynı sunucuda olduğu halde birbirinden bağımsız olarak çalışmasına olanak sağlar. Paylaşılan sunuculara erişim kısıtlanmıştır. Her sanal sunucu kendi işletim sistemi, kontrol paneli ve kendine ait kapasiteleri mevcuttur. .

Vps sunucu faydaları nelerdir ?

Performans: Klasik web hostinglerde, vps sunucudaki herhangi bir web sitesi büyük miktarda sunucu kaynaklarını tüketebilir. Bu yüzden siteniz yavaşlayabilir, ya da tamam kapanmasına neden olabilir. Vps sunucularında bu engellenmiştir. Çünkü her vps sunucusu ayrı bir sunucu gibi çalışır. Diğer sunuculardan etkilenmez. Özelleştirme: Her Vps sunucu gereksinimleri ne olursa olsun, teknik özelliklerin tamamını özelleştirebilirsiniz. Kontrol paneli kullanarak, ne kadar bellek ihtiyacınız var, ne kadar sabit disk boyutuna ihtiyacınız varsa ayarlayabilir ve istediğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz. Ölçeklenebilirlik: Sanal özel sunucular büyümeye uyumludur, klasik web hostingler de büyümek zordur. Kontrol: Klasik web hosting sunucuları son kullanıcılara sadece web hosting işlemlerleri yapabildiği kontrol seviyesi sunmaktadır. Bir vps sunucu ile her şeyi sorumluluğu, sunucu sahiplerine verilmiştir: * Root erişim. * Sunucu Yazılım yüklemek veya kaldırmak * Konfigürasyon dosyaları üzerinde tam kontrol. Bağımsızlık: Paylaşılan web hosting hesaplarıyla IP adresi veya dosya erişimi eklemek için hosting servis sağlayıcı üzerine gitmek gerekir. Vps sunucu ile bunları yapmanıza gerek yoktur. Her VPS sunucu ile sanal bir bölümü, gerçek bir sunucu gibi sistem yöneticisi tarafından kontrol edilebilir anlamına gelir ve gerektiğinde IP adresleri eklemek veya sunucu yeniden başlatabilirsiniz. Maliyet: Sunucu Maliyeti söz konusu olduğunda, Vps sunucular, büyük paylaşım yapan webhosting hesaplarıyla aynı ücrettir ve dedicated sunucular biraz daha pahalıdır. Güvenlik: Vps bütün kontrol sizdedir, artık sunucu üzerinde başka bir kullanıcı, ya da müşterinin ne yapacağından endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü sunucu size ait ve dosya erişimini sadece siz yapabilirsiniz. Vps sunucular, paylaşılan web hosting ve dedicated sunucular arasında mükemmel bir geçiştir. Kendiniz gerçek bir sunucu yönetme fikrine hazır iseniz, birçok web hosting firması tam olarak yönetilen Vps sunucu hizmeti sunmaktadır. .

Okey oyunu scripti nasıl kiralayabilirim?

Hostwin.net üzerinden üye girişi yaparak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Okey oyun ödemenizi gerçekleştirdikten sonra gün içerisinde belirlediğiniz domain üzerine okey oyunu kurulur ve size teslim edilir...

Okey oyun appletini Kiralama süresince bağımsız bir şekilde sitenizde üyelerinize sınırsız bir şekilde online olarak okey oyun oynatabilirsiniz...

Okey oyun scripti kiralama süresi boyunca siz kapatma talebinde bulunmadığınız sürece kesintisiz devam eder ve okey oyun sitenize müdahale edilmez...

Okey oyunu scripti başka domainlerde kullanabilirmiyim?

Kiralık Okey oyun lobilerini belirlediğiniz domain üzerinde kullanabilirsiniz. Bu domaini hostwin üzerinden satın alabilir yada domainlerinizi sunucularımıza yönlendirebilirsiniz...

Kiralanan okey oyun appletleri sadece sunucularımız üzerinde sizin kendi domaininiz üzerine lisanslanıp kullanılabilir...

VPS Sunucu satın aldım. Sunucu iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım ?

Sunucu Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren sunucu kurulum işlemleri başlar ve sunucu kullanım süreniz 1 aydır.

Sunucu Siparişinizi bir sonraki ödeme günü gelmeden 3 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde sunucunuzun iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda sunucunuz kapanmaz...

Sunucunuzu 3 gün içerisinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde sunucu iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.


Okey Oyunu Sitesi Nasıl Kurulur

Okey oyunu sitesi kurmak, Okey oyun scripti satın almak veya okey oyun appleti kiralamak artık çok kolay.

Hostwin ailesi olarak Okey sitesi kurmak isteyen müşterilerimize, okey oyun scripti maliyetini düşürerek, kendi okey oyun sitelerini açmak fırsatı veriyoruz...

Bildiğiniz üzere okey oyun scripti yazdırmak çok maliyetli bir iş.

Hostwin ailesi olarak bu maliyeti düşürdük ve yasal, orjinal okey oyun appletlerini üyelerimize kiralayarak domainlerine lisanslayıp, okey oyun sitesi sahibi yapıyoruz..

Okey oyunu sitesi kurmak için yapmanız gereken tek şey hostwin'e üye olmak okey hosting paketi satın almaktır...

Okey oyun hosting nasıl çalışır ?

Okey oyunu hosting, bir zamanlar irc sohbet sitesi kurup çalıştıran ve kişilere aylık ücretle kendi sohbet sitelerini kurmalarını sağlayan shell hostingleri bilirsiniz..
Bizde bu mantıkla herkese okey oyun sitesi kuruyoruz ve aylık ücretle hizmetine sunuyoruz... Dileyen kişilere appleti yasal lisanlı şekilde satıyoruz..

Okey oyunu sitenizi ister satın alma yöntemi ile, ister kiralama yöntemi ile kurun, her 2 şekildede kendi sitenizde kendi domaininize lisanslı okey oyunlarını 7/24 kesintisiz şekilde üyelerinize oynatabilirsiniz....

Okey oyunu sitesi kurmanın aylık maliyeti 120,00 TL olup faturalı müşterilerimize 120,00 TL + KDV şeklinde kiralıyoruz...

Okey oyun appletini satın almak isteyenler için applet fiyatı için iletişime geçiniz...

Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri

Bizimle iletişime geçiniz

İletişim
 • Web : hostwin.net
 • Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri
 • Merkez mah. reşediye sok. no:24 Gaziosmanpaşa/istanbul
 •  
 • Phone : +90 532-433 09 99
 • Mobile : +90 532-433 09 99
Çalışma Saatleri
 • Telefon Desteği
 • Hafta içi : 08.00 to 18.00
 • Cumartesi : 09.00 to 18.00
 • Pazar : 10.00 to 18.00
 • Email & Ticket Desteği
 • Tüm Günler : 7/24 Destek