Hostwin Web Hosting Paketleri fiyatları

web hosting - hem ucuz ve hem de kaliteli hosting arıyorum diyenler için en uygun web hosting paketleri

Web Hosting Öğrenci
.. Web Hosting Öğrenci

en ucuz web hosting fiyatı öğrenci paketi ile, kişisel web sitelerinizi oluşturabilir, uygun fiyatları ile yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen kişiler için tasarlanmış hosting paketleridir. web hosting öğrenci paketi trafiği limitsizdir. ucuz omasına karşılık kesintisiz, hızlı ve yüksek trafikli hosting paketidir. 150 MB web alanı ile bu hosting paketinde 50 & 100 sayfalık bir web sitesi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

1.25 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting Amatör
.. Web Hosting Amatör

en ucuz hosting paketi amatör, kişisel gelişiminize katkı sağlayıp, web sitenizi tasarlayıp, web sitenizi kurabileceğiniz ucuz fiyatlı hosting paketidir. Bu uygun fiyatlı hosting paketinde diğer tüm hosting ürünlerimizde olduğu gibi trafik limitsizdir. Hizmetlerinizde aksama yaşamadan gönül rahatlığı ile web sitenizi yayınlayın. Küçük veya orta ölçekli web siteleri için ekonomik ve kaliteli bir hosting seçeneğidir.

1.67 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting Başlangıç
.. Web Hosting Başlangıç

Başlangıç web hosting paketi, orta ölçekli web siteleri için ucuz hosting fiyatı ile uygun kişisel web sitelerinizi yayınlayabileceğiniz ideal web hosting paketleridir. Ekonomik fiyatlı bu web hosting paketimizde trafik limitsizdir. Hizmetlerimizde asla kesinti yaşamazsınız. Bir çok eklenti ve ssl sertifikası hostwin müşterilerine özel olarak ücretsizdir. Plesk paneliniz ile bir çok eklenti ve fırsatlardan ücretsiz ce yararlanabilirsiniz

2.08 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting Mini
.. Web Hosting Mini

Mini web hosting paketi ucuz fiyatlı hosting paketidir, bireysel web siteleri için tasarlanmış küçük ve orta çaplı siteler için ideal, ekonomik, ucuz web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Trafik sınırsızdır.

2.92 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting Ekonomik
.. Web Hosting Ekonomik

Ekonomik ucuz web hosting, bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan cep yakmayan ucuz, ekonomik, uygun fiyatlı web hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Limitsiz trafik sunar.

3.33 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting standart
.. Web Hosting standart

Standart web hosting hizmetleri 512 Mb web alanı paketi, uygun fiyatlı kişisel web sitelerinizi oluşturabileceğiniz kişisel web siteleri için ideal web hosting paketleridir. Ekonomik uygun fiyatlı web hosting paketi olup trafik limitsizdir.

3.75 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting Plus
.. Web Hosting Plus

Plus web hosting hizmetleri paketleri, bireysel web siteleri için tasarlanmış olup, orta ölçekli siteler için ideal ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Sınırsız trafik ve geniş disk kapasitesi sunar.

4.17 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting İdeal
.. Web Hosting İdeal

web hosting hizmetleri ideal paket, bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan ideal uygun fiyatlı web hosting hizmetidir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Trafik Limitsizdir.

4.58 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web Hosting
Web Hosting Ultra
.. Web Hosting Ultra

Ultra kaliteli web hosting, 1 GB web alanı bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan hosting olup, ucuz web hosting fiyatı ve kaliteli hosting özelliğini birlikte sunmaktadır. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. trafik limitsizdir.

5.83 ₺ / Aylık


Hosting Fiyatları - En ucuz Web HostingEkonomik ve Kaliteli Hosting

Hem ekonomik ve hem de yüksek kapasiteli web hosting arayanlar için ideal kaliteli hosting

Web Hosting Klasik
.. Web Hosting Klasik

Klasik web hosting paketi, uygun fiyatlı kişisel ve kurumsal web sitelerinizi oluşturabileceğiniz hosting paketidir. 2 adet domain barındırma özellikli bu ekonomik web hosting paketlerinde her bir domaininiz için ayrı web siteleri oluşturabilirsiniz. Ekonomik uygun fiyatlı klaisk web hosting paketinde trafk limitsizdir. wordpress, joomla, opencart gibi uygulamaları plesk kontrol panelinizde tek tıkla web sitenizde oluşturabilirsiniz.

7.5 ₺ / Aylık


Ekonomik Hosting - Kaliteli Hosting - Ucuz Hosting
Web Hosting Bronz
.. Web Hosting Bronz

Bronz web hosting paketleri, bireysel ve kurumsal web siteleri için 3 adet domain barındırma özellikli tasarlanmış ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. 2 Gb disk kapasitesi ile sınırsız trafik imkanı sunar. 3 adet web sitesi oluşturabilir, web sitelerinizi rahatlıkla hiç bir engel olmadan yayınlayabilirsiniz. Plesk kontrol panelinizde onlarca hazır uygulama ile web sitenizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

11.25 ₺ / Aylık


Ekonomik Hosting - Kaliteli Hosting - Ucuz Hosting
Web Hosting Gumus
.. Web Hosting Gumus

Gümüş web hosting, bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan 5 domain barındırma 3 GB Disk ile ideal uygun fiyatlı web hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Trafik sınırsızdır.

15 ₺ / Aylık


Ekonomik Hosting - Kaliteli Hosting - Ucuz HostingMulti Web Hosting Çoklu Domain

Tüm domainlerinizi ve hosting paketlerinizi tek bir çatı altında toplayın

Mini Multi Hosting
.. Mini Multi Hosting

Mini web hosting paketleri, 2 adet domain barındırabilir, bireysel web siteleri için tasarlanmış küçük ve orta çaplı siteler için ideal ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Trafik sınırı yoktur.

4.17 ₺ / Aylık


Hosting - Multi Coklu  Domain Hosting
Ekonomik Multi Hosting
.. Ekonomik Multi Hosting

Ekonomik çoklu multi domain web hosting, 5 adet hosting barındırma hakkı ve 750 MB web alanı, hem ekonomik hosting olma özelliği ve hem de birden fazla domain barındırma özelliği ile bireysel ve kurumsal web sitelerine hitab etmektedir.

5.83 ₺ / Aylık


Hosting - Multi Coklu Domain Hosting
Standart Multi Hosting
.. Standart Multi Hosting

Standart web hosting paketi, 10 domain barındırma özellikli uygun fiyatlı kişisel web sitelerinizi oluşturabileceğiniz yeni başlayanlar için ideal web hosting paketleridir. Ekonomik uygun fiyatlı web hosting paketi olup bu hosting türünde trafik limitsizdir.

10 ₺ / Aylık


Hosting - Multi Coklu Domain Hosting
Plus Multi Hosting
.. Plus Multi Hosting

Plus web hosting paketleri, 15 adet domain barındırma 3 GB web alanı olup çoklu domain özelliği ile web siteleri için tasarlanmış ideal ve ekonomik web hosting ürünümüzdür. Kişisel web sitelerinizi, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Birden fazla domaininizi tek hosting paketinde toplayabilirsiniz.Trafik sınırsızdır.

20 ₺ / Aylık


Hosting - Multi Coklu Domain Hosting
ideal Multi Hosting
.. ideal Multi Hosting

İdeal web hosting, 20 domain barındırma % GB web alanı ile bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan ideal uygun fiyatlı web hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. Hosting paketinde trafik limitsizdir.

29.17 ₺ / Aylık


Hosting - Multi Coklu Domain Hosting
Ultra Multi Hosting
.. Ultra Multi Hosting

Ultra web hosting, 25 adet hosting 10 GB disk alanı birden fazla domain ile bireysel ve kurumsal web siteleri için tasarlanan ideal ucuz web hosting fiyatı ile uygun fiyatlı çoklu hosting paketleridir. Kişisel site veya işletmenize ait web siteleri yayınlayabilirsiniz. ultra hosting paketinde trafik limitsizdir.

45.83 ₺ / Aylık


Hosting - Multi Coklu Domain HostingKurumsal Reseller Hosting

Kendi Topluluğunuzu oluşturun ve Çoklu Web Hosting ve Çoklu domain Web Hosting paketleri ile maliyetinizi düşürün.

Web Hosting Gold
.. Web Hosting Gold

Gold web hosting paketi ile bireysel veya kurumsal 30 adet web sitelerinizi yayınlayabilir, 5GB Disk kapasitesi ile ürünlerinizi internet ortamında pazarlayabilirsiniz. ideal hosting paketimizdir. Trafik sınırsızdır.

33.33 ₺ / Aylık


Hosting - Kurumsal Hosting - Reseller Hosting
Web Hosting Platin
.. Web Hosting Platin

30 adet hosting barındırma 10 GB web alanı olan Platin Web Hosting ile bireysel veya orta ölçekli kurumsal web sitelerinizi yayınlayabilir. Müşterilerinize ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

50 ₺ / Aylık


Hosting - Kurumsal Hosting - Reseller Hosting
Web Hosting Premium
.. Web Hosting Premium

Premium Web Hosting ile Bireysel veya orta ve büyük ölçekli kurumsal web sitelerinizi yayınlayabilir, Reseller hesabı oluşturabilirsiniz. 30 adet web sitesi ve 15 GB web alanı ile ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Trafik sınırsızdır.

75 ₺ / Aylık


Hosting - Kurumsal Hosting - Reseller Hosting
Web Hosting 25 GB
.. Web Hosting 25 GB

web hosting 25 GB web alanı ile çok yüksek kapasiteli hosting imkanı. bu hosting paketi ile yüksek trafikli 50 domaine kadar web siteleri oluşturup yayınlayabilirsiniz. Trafikte limit yoktur ve asla kesinti yaşamazsınız. Bu hosting paketinde Yüksek depolama alanı ile dilediğiniz gibi web siteleri oluşturabilirsiniz. Yüksek hitli siteler için idealdir. Disk kapasitesi yükseltilebilir. Reseller Bayii başlangıç paketidir. Limitsiz trafik imkanı sunar.

100 ₺ / Aylık


Hosting - Kurumsal Hosting - Reseller Hosting
Web Hosting 50 GB
.. Web Hosting 50 GB

Web Hosting 50 GB web alanı ve birden fazla 100 adete kadar domain ile hosting paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Yüksek trafik gerektiren web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu hosting tipinde limitsiz sayıda websiteleri oluşturabilirsiniz. Wordpress, Joomla gibi yüksek hitli siteler kurabilir, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Reseller bayi hosting için avantajlıdır. Bu hosting paketinde Trafik sınırı yoktur.

150 ₺ / Aylık


Hosting - Kurumsal Hosting - Reseller Hosting
Web Hosting 100 GB
.. Web Hosting 100 GB

Çoklu Domain özelliği ile 100 GB web alanı Web Hosting sınırsız sayıda domain ile hosting paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Yüksek trafik gerektiren web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu hosting tipinde limitsiz sayıda websiteleri oluşturabilirsiniz. Wordpress, Joomla gibi yüksek hitli siteler kurabilir, bloglarınızı oluşturabilirsiniz. Reseller bayi hosting için en ideal paket fiyatıdır. Trafik sınırsız.

250 ₺ / Aylık


Hosting - Kurumsal Hosting - Reseller Hostinghosting Php & Asp Hosting Ucuz fiyat Garantisi

Web Hosting paketlerimiz de PHP & ASP seçenekleri sunuyor, limitsiz trafik ve sunucu güvenliği sağlıyor, ihtiyaçlarınıza uygun ucuz fiyat garantisi ile çözümler üretiyoruz.

okey Okey Oyun Scripti

Okey Oyun Scriptlerimizi kiralama & satın alma yöntemi ile Okey Oyun sitenizi oluşturabilirsiniz. Sunucu güvenliği Hostwin tarafından sağlanmaktadır.

radyo Radyo Hosting

Radyo hosting paketlerimizi en ucuz fiyat seçeneği ve aylık ödeme yöntemi ile sipariş verebilir, web sitenizde 7/24 canlı radyonuzu oluşturup üyelerinize ücretsiz radyo müzik dinletebilirsiniz.


Neden Hostwin Web Hosting Paketleri?

Performans
Hostwin web hosting paketleri, yüksek performans, Yüksek Ram, SSD Disk ve sınırsız trafik imkanıyla web siteleriniz de en iyi preformansı almanızı sağlar.
Web Hosting Fiyatlari
Hostwin web hosting paketlerinde fiyatlari çok uygun tutar ve rakiplerinden daha ucuz web hosting hizmeti ve fiyatları sunar.
Ücretsiz anti-DDoS
Tüm sunucularımızda ve web hosting paketlerinde AntiDDoS her zaman mevcuttur, sunucularımız gelebilecek tüm saldırıları emen güçlü anti-DDos ile korunmaktadır.
Sınırsız trafik Bandwidth
web hosting paketlerinin tamamında 500Mbps Bandwidth ile 1 GB patlama boyutunda Sınırsız Trafik vardır ve hosting paketinizde herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Üyeleriniz web sitelerinizde bizden aldığınız hosting paketi sayesinde kesintisiz iletişim sağlar.

Kaliteli Web Hosting

SSL Sertifikası
ister ucuz fiyatlı hosting paketi olsun, ister bireysel ya da kurumsal diğer hosting paketleri olsun. Aldığınız hosting paketlerinde domaininize ücretsiz ssl sertifikası tanımlarız ve https ile güvenle üyeleriniz web sitelerinize giriş yapabilirler..
FTP Yedekleme
Hostwin sunucuları web hosting paketi aldığınız sitelerinize ftp yedeği alma imkanı sunar.
İşletim sistemleri
web hosting paketlerinin barındırıldığı sunucularımızda işletim sistemleri sürekli olarak güncel tutulmakta ve web hosting ürünlerinde tüm yeniliklerden faydalanmanız ve web sitenizin güvenli olması sağlanmaktadır.

Teslim Süresi

Siparişiniz ödemenin hemen ardından gün içerisinde kurulup teslim edilir.

Webhosting Paketi

Satın Almış olduğunuz webhosting paketleri güvenli sunucularımızda tarafımızca kurulmakta ve optimize edilmektedir.

Plesk Kontrol Paneli

Webhosting paketi alan hostwin müşterilerimiz ücretsiz verilen Plesk kontrol paneli ile web hosting ve domain yönetimlerini gerçekleştirebilirler.

Plesk kontrol panelinizde domain ve web hosting paketlerinizi barındırıp güvenle yönetebilirsiniz.

Plesk kontrol paneli üzerinden web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Online Destek

Hostwin üzerinden Domain & Sunucu & web hosting & okey oyun hosting % Radyo hosting satın alan müşterilerimiz web sitemiz üzerinden 7/24 bildirim gönderebileceğiniz şekilde destek verilmektedir.

Webosting paketi aldım ne zaman teslim edilir ?

Hostwin tarafından tescillenen Siparişler sipariş verdiğiniz gün içinde size teslim edilir.

Webosting paketi Ödemesini Gerçekleştirdim Bildirimde bulunmam gerekirmi ?

Webhosting paketi satın aldığınızda mutlaka ödeme yaptığınıza dair Hostwin Müşteri Kontrol Peneliniz üzerinden bize bildirimde bulunun.

Webhosting Server Hosting, kelime anlamı olarak web site ev sahipliği yapma, web sitesi barındırma anlamına gelir. Web Hosting Sitesi ise web sitelerinin sürekli ve yüksek hızda internet erişimi olan bilgisayarlarda depolanmasına denir. Web siteleri bu bilgisayarlarda depolanarak internet kullanıcılarının web sitelerini ziyaret etmeleri sağlanır. Biz de bir hosting hesabı açıp web sitemizi yollayacağız ama öncelikle yüzlerce hosting paketi içerisinden bir seçim yapmamız gerekecek. Çünkü her hosting hesabı aynı özelliklerde ve web sitemizin ihtiyacını karşılayacak özelliklerde olmayabilir. Hosting hesaplarında çeşitli kotalar veya sınırlamalar olur. Web Hosting Sitesi sitelerinde en önemli kısıtlamalar web alanı ve bandwidthdir.
Web Alanı Domain : Web Hosting Sitesi paketlerinin alanı sınırlıdır. Örneğin 200 mb limitli hosting hesabında 300 mb boyutundaki web hosting sitesi barındıramazsınız.
Bandwidth: Web sitemizden aylık download edilebilecek dosya boyutudur. Limitli ADSL paketlerindeki kota ile aynı şeydir. Örneğin 4 gb limitli adsl paketini kullanan birisi ay içinde 4 gb dosya indirebilir. Bu limiti aştığında fazladan para öder. Bandwidth ise indirme yerine gönderme boyutuna sınırlama getirir ve bu limit aşıldığında web sitemizde Bandwidth Limit Exceeded hatası verir ve web sitemiz açılmaz. Bunlara ek olarak ücretsiz hosting sitelerine özgü bazı kotalar vardır. Bunlar ise genel olarak:
Dosya Boyutu: Sunucuya göndereceğiniz en büyük dosya boyutunu belirler. Örneğin dosya boyutu limiti 5 mb ise 6 mb büyüklüğündeki dosyayı sunucunuzda yeterli yer olsa bile gönderemezsiniz.
PHP Send Mail: Bazı bedava Web Hosting Sitesi paketlerinde mail gönderme fonksiyonu kapalıdır. Bu Web Hosting Sitesi paketlerinde forum kurarsanız, web sitenizde üyelere gönderilmesi gereken aktivasyon maili gönderilemez.

Webhosting Web alanı satın aldım, iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım ?

Webhosting Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren kurulum işlemleri başlar ve kullanım süreniz 1 yıldır.

Webhosting Siparişinizi daha sonraki ödeme günü gelmeden 10 gün önce bize bildirdiğiniz taktirde iptal işlem süreci 3 gün içerisinde tamamlanır. Bu esneda siteniz kapanmaz...

3gün içinde iptal etmekten vazgeçtiğiniz taktirde iptal talebinizi geri alabilirsiniz ve Sunucunuz çalışmaya devam eder.


Hostwin - Kaliteli ve Ucuz Hosting Firması

Domain & Web Hosting & Sunucu & VPS Server & Okey Oyun Sitesi & Radyo Hosting & SSL Sertifikası & Webtasarım
Hostwin internet bilişim hizmetleri, kaliteli ve ucuz fiyat garantisi ile her türlü web hosting, web tasarım, radyo hosting, okey oyun hosting, sunucu kiralama, vps sunucu hizmetleri, dedicated server, seoya uygun linkler ve seoya uygun içerik ile web site tasarımı hizmetleri, online okey oyun sitesi scriptleri, appletleri,okey oyun sitesi ve ucuz fiyatları ile radyo hosting paketi kurulumu hizmetleri vermektedir... Hostwin: Günümüz ihtiyaçlarına göre web sitenizde ve sunucu üzerinde gerekli güvenli teknik altyapı ve hizmetlerini en ucuz fiyatlarla sizlere sunarak, web sitenizdeki üyelerinize ve müşterilerinize daha rahat, güvenli hizmetler sunabilmeniz adına faaliyet göstermektedir. Hostwin ailesi olarak prensibimiz müşteri memnuniyeti olup, istek ve önerilerinizi zamanında cevaplayabilmek adına bu konuda her türlü hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. ...

Hakkımızda


Hostwin Domain Yönetim Paneli Özellikleri

Hostwin Kontrol Paneliniz üzerinden Domainlerinizi Online Olarak Yönetebilirsiniz.

domain

Domain & Alanadı

Hostwin Kontrol paneli üzerinden domaininizin dns adreslerini güncelleyebilir, domain adresinize nameserver tanımlayabilir, domainizi kilitleyebilir ve domainizi koruma altına alabilirsiniz.


Hostwin Domain Kontrol Paneli Özellikleri

1-) Domain Kayıt Bilgileri Öğrenme
2-) Domain Kayıt Bilgileri Güncelleme
3-) Domain Nameserver Tanımlayabilme
4-) Domain Nameserver Güncelleyebilme
5-) Domain Nameserver Silme
6-) Domain Dns Tanımlama
7-) Domain Dns Silme
8-) Domain Dns Güncelleme
9-) Domain Dns Yönlendirme
10-) Domain Transfer Kilidini Açma
11-) Domain Transfer Kilidini Kapatma
12-) Domain Bitiş Tarihini Güncelleme

Tüm bu işlemleri Hostwin kontrol paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Hostwin, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve bu yüzden müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Hostwin Hizmet Portföyü

Hostwin her geçen gün büyüyor

Hostwin Domain Register
Hostwin Kurumsal Hizmetler
Hostwin Bireysel Hizmetler
Hostwin Diğer Hizmetler
Hostwin İnternet Bilişim
Domain & Kaliteli ve Ucuz Hosting & Sunucu & VPS Server & Okey Oyun Sitesi & Radyo Hosting & SSL Sertifikası & Webtasarım
Hostwin internet bilişim hizmetleri, sizlerin verdiği cesaret ve özgüvenle her geçen gün daha iyiye gidiyor ve en ucuz fiyat garantisi ile hızla büyüyor. Bu güne kadar müşterilerimize verdiğimiz sözlerin hep arkasında durmaya gayret ettik. Bizlere verdiğiniz özgüven ve cesaretten ötürü bütün müşterilerimize teşekkür ediyor ve ileride sizlere daha iyi hizmetler sunmayı ümit ediyoruz. Bu sebeple destek ve önerilerinizi bekliyoruz. ...

Hostwin Hakkında

Hostwin VPS Linux Sunucu

Linux işletim sistemleri kullanabilir, dilediğinizde Linux Sistemler arası ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

VPS Linux Sanal Sunucu Çeşitleri ve fiyatları

VPS Linux Sunucu Klasik 5.99 € /1 Aylık

VPS Linux Server Premium 2 GB Ram ve 20 GB SSD Disk yapısı ile web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı maksimum düzeyde Linux ortamında maksimum performansla yayınlamanızı sağlar. Limitsiz trafik ile orta ve büyük ölçekli web siteleri için idealdir.

VPS Linux Sunucu Gold 9.99 € /1 Aylık

VPS Linux Server Premium 4 GB Ram ve 40 GB SSD Disk yapısı ile web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı maksimum düzeyde Linux ortamında maksimum performansla yayınlamanızı sağlar. Limitsiz trafik ile orta ve büyük ölçekli web siteleri için idealdir.

VPS Linux Sunucu Premium 17.99 € /1 Aylık

VPS Linux Sunucu Server Premium 8 GB Ram ve 80 GB SSD Disk yapısı ile web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı maksimum düzeyde Linux ortamında maksimum performansla yayınlamanızı sağlar. Limitsiz trafik ile orta ve büyük ölçekli web siteleri için idealdir.

Hostwin VPS Windows Sunucu

Windows Server veya Linux işletim sistemleri kullanabilir, dilediğinizde Windows veya Linux Sistemler arası ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

VPS Windows Sanal Sunucu Çeşitleri ve fiyatları

VPS Windows Sunucu Klasik 14.99 € /1 Aylık

VPS Windows Server Klasik sunucular 25 GB Disk orta ve büyük ölçekli işletmeler için web sitesi yayınlama ve uygulama geliştirmek için idealdir. Trafik sınırsız olup windows sunucu ortamında uygulamalarınızı ve web sitelerinizi yayınlayabilirsiniz.

VPS Windows Sunucu Gold 29.99 € /1 Aylık

VPS Windows Server Gold Sunucusu 50 GB Disk paketi bireysel ve kurumsal web site sahipleri için tasarlanmış ideal vps sunuculardır. web sitenizi yayınlayabilir, ürünlerinizi kendi sunucularınızda pazarlayabilirsiniz. çeşitli uygulamalar kurabilir ve kendi sunucunuzda web ortamında tanıtabilirsiniz. Windows işletim sistemi üzerinde kurulu windows vps sunucularımızda trafik sınırsızdır.

VPS Windows Sunucu Premium 49.99 € /1 Aylık

VPS Windows Server Premium sunucularda 100 GB Disk bireysel veya kurumsal sitelerinizi yayınlayabilir, oyun sunucusu kurabilir, uygulamalarınızı kurabilir ve internet ortamında paylaşabilirsiniz. vps sunucu çeşitlerimizde Trafik limitsizdir. işletmenize ait ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

VPS Windows Yüksek RAM Sunucu

Windows Server veya Linux işletim sistemleri kullanabilir, dilediğinizde Windows veya Linux Sistemler arası ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

VPS Windows Yüksek RAM Bellek Sanal Sunucu Çeşitleri ve fiyatları

VPS Windows Sunucu 6GB RAM 18.99 € /1 Aylık

VPS Windows Server 6GB RAM, 25 GB Disk Oyun Sunucuları , bireysel veya kurumsal siteler için idealdir.

VPS Windows Sunucu 12GB RAM 37.99 € /1 Aylık

VPS Windows Server 12GB RAM, 50 GB Disk Oyun Sunucuları veya bireysel ve kurumsal siteler için tasarlanmış Ram sunucularıdır.

VPS Windows Sunucu 24GB RAM 59.99 € /1 Aylık

VPS Windows Server 24GB RAM 100 GB Disk orta ve büyük ölçekli bireysel yada kurumsal sitelere hitap etmektedir. yüksek Ram kapasitesi ile sunucunuzu kasmadan oyun uygulamalarınızı çalıştırabilirsiniz.

Dedicated Sunucu & Dedicated Server

Windows Server veya Linux işletim sistemleri kullanabilir, dilediğinizde Windows veya Linux Sistemler arası ücretsiz geçiş yapabilirsiniz.

Dedicated Özel Sunucu Çeşitleri ve fiyatları

Altyapı Sunucuları
Altyapı Sunucusu EG-16 117.99 € /1 Aylık

EG-16 Server Altyapı Sunucusu VRack özel ağ n-tier altyapı oluşturmak için + güçlü işlemciler dahil. 16 GB & 512 GB RAM arasında..

Altyapı Sunucuları
Altyapı Sunucusu EG-32 142.99 € /1 Aylık

EG-32 32GB RAM Altyapı Sunucusu VRack özel ağ n-tier altyapı oluşturmak için + güçlü işlemciler dahil. 16 GB & 512 GB RAM arasında..

Altyapı Sunucuları
Altyapı Sunucusu EG-64 199.99 € /1 Aylık

EG-64 64GB RAM Altyapı Sunucusu VRack özel ağ n-tier altyapı oluşturmak için + güçlü işlemciler dahil. 16 GB & 512 GB RAM arasında..

Altyapı Sunucuları
Altyapı Sunucusu EG-128 259.99 € /1 Aylık

EG-128 128GB RAM Altyapı Sunucusu VRack özel ağ n-tier altyapı oluşturmak için + güçlü işlemciler dahil. 16 GB & 512 GB RAM arasında..

Altyapı Sunucuları
Altyapı Sunucusu EG-256L 439.99 € /1 Aylık

EG-256 256GB RAM Altyapı Sunucusu VRack özel ağ n-tier altyapı oluşturmak için + güçlü işlemciler dahil. 16 GB & 512 GB RAM arasında..

Altyapı Sunucuları
Altyapı Sunucusu EG-512H 749.99 € /1 Aylık

EG-512 512GB RAM Altyapı Sunucusu VRack özel ağ n-tier altyapı oluşturmak için + güçlü işlemciler dahil. 16 GB & 512 GB RAM arasında..

Depolama Sunucular
Depolama Sunucusu FS-MAX 339.99 € /1 Aylık

FS-MAX Depolama Sunucuları Arşivleme, yedekleme, ya da dağıtılmış depolama sunucuları. vRack özel ağ, disk alanı 216 TB.

Depolama Sunucular
Depolama Sunucusu FS-48T 359.99 € /1 Aylık

FS-48 T Depolama Sunucuları Arşivleme, yedekleme, ya da dağıtılmış depolama sunucuları. vRack özel ağ, disk alanı 216 TB.

Depolama Sunucular
Depolama Sunucusu FS-48T2 373.99 € /1 Aylık

FS-48T-2 Depolama Sunucuları Arşivleme, yedekleme, ya da dağıtılmış depolama sunucuları. vRack özel ağ, disk alanı 216 TB.

GPU Sunucular
GPU Sunuculari GPU-4X-1080 1529.99 € /1 Aylık

GPU-4X-1080 Server GPU Sunucuları GPU kartları bilgi işlem ve grafik işleme hızlandırmak. özel olarak tasarlanmış yüksek GPU sunucular ile her türlü işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sunucu başına 4 GPU.

Hosting Sunucular
Hosting Sunucu Host-32L 99.99 € /1 Aylık

Host-L 32GB sunucu E-ticaret ve diğer web siteleri barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular...

Hosting Sunucular
Hosting Sunucu Host-64L 109.99 € /1 Aylık

host-L 64GB sunucu barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular...

Hosting Sunucular
Hosting Sunucu Host-32H 119.99 € /1 Aylık

Host-32H 32GB sunucu E-ticaret ve diğer web siteleri barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular...

Hosting Sunucular
Hosting Sunucu Host-64H 149.99 € /1 Aylık

Host-64 H 64GB server barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular...

Hosting Sunucular
Hosting Sunucu Host-128L 154.99 € /1 Aylık

Host-L 128GB sunucuE-ticaret ve diğer web siteleri barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular. .

Hosting Sunucular
Hosting Sunucu Host-128H 194.99 € /1 Aylık

Host-128H 128GB Ram E-ticaret ve diğer web siteleri barındırma için erişilebilir, çok amaçlı sunucular. .

Kurumsal Sunucular
Kurumsal Sunucu SP-32 119.99 € /1 Aylık

SP-32 32GB RAM Kurumsal Sunucular Web uygulamaları barındırma veya sanal ortamlarda pekiştirmek için sunucuları. Sunucu başına 4 28 çekirdekli işlemci..

Kurumsal Sunucular
Kurumsal Sunucu SP-64 142.99 € /1 Aylık

SP-64 64GB RAM Kurumsal Sunucular Web uygulamaları barındırma veya sanal ortamlarda pekiştirmek için sunucuları. Sunucu başına 4 28 çekirdekli işlemci..

Kurumsal Sunucular
Kurumsal Sunucu SP-128 199.99 € /1 Aylık

SP-128 128GB RAM Kurumsal Sunucular Web uygulamaları barındırma veya sanal ortamlarda pekiştirmek için sunucuları. Sunucu başına 4 28 çekirdekli işlemci..

Kurumsal Sunucular
Kurumsal Sunucu MG-128 259.99 € /1 Aylık

MG-128 128GB RAM Kurumsal Sunucular Web uygulamaları barındırma veya sanal ortamlarda pekiştirmek için sunucuları. Sunucu başına 4 28 çekirdekli işlemci..

Kurumsal Sunucular
Kurumsal Sunucu MG-256 340.99 € /1 Aylık

MG-256 256GB RAM Kurumsal Sunucular Web uygulamaları barındırma veya sanal ortamlarda pekiştirmek için sunucuları. Sunucu başına 4 28 çekirdekli işlemci..

Kurumsal Sunucular
Kurumsal Sunucu MG-512 749.99 € /1 Aylık

MG-512 512GB RAM Kurumsal Sunucular Web uygulamaları barındırma veya sanal ortamlarda pekiştirmek için sunucuları. Sunucu başına 4 28 çekirdekli işlemci..

Oyun Sunucusu
Oyun Sunucusu MC-32 124.99 € /1 Aylık

Intel i7-6700K Oyun Sunucuları Güçlü anti-DDoS Oyun koruma güvenli bir şekilde online oyunlar barındırmak için eklenmiştir. Turbo modunda 5 GHz

Oyun Sunucusu
Oyun Sunucusu MC-64 154.99 € /1 Aylık

Intel i7-7700K Oyun Sunucuları Güçlü anti-DDoS Oyun koruma güvenli bir şekilde online oyunlar barındırmak için eklenmiştir. Turbo modunda 5 GHz

Hostwin Okey Oyun Sitesi Kurulumu

Kiralık & Satılık Seçenekleri ile Okey Oyun Scripti

Hostwin Okey Oyun Appleti Kurulumu ve Teknik Destek

Okey oyun sistemini kiralayan yada satın alan üyelerimize, okey oyun kurulumu ücretsiz olarak Hostwin tarafından yapılmaktadır. Okey Oyunlarınızı kurulum sonrası sizi sorunlarınızla başbaşa bırakmıyoruz. Dilediğiniz zaman ücretsiz teknik destek veriyoruz. Ayrıca okey appleti satın alma durumunda, okey oyun sistemini sunucularmız üzerinde çalıştırmayı tercih ederseniz, sunucu güvenliğiniz yine tarafımızdan ücretsiz olarak takip edilir ve tam koruma sağlanır...
okey oyun Okey Oyun

Hostwin internet Bilişim üye olun ve aylık 150 TL ücretle okey oyun siteniz anında kurulsun.. Üstelik domaininize lisanslı ve yasal bir okey oyun appletiniz olsun...

Okey Oyun İncele »

radyo sitesi Radyo Hosting

Radyo hosting paketlerimizi aylık ödeme fiyatları ile satın alabilir ve web sitenizde 7/24 canlı radyonuzu oluşturup üyelerinize ücretsiz radyo müzik dinletebilirsiniz...

Radyo Paketlerini incele »

Hostwin Radyo Hosting Paketleri

Web Hosting & Okey Hosting & Radyo Hosting

radyo

Radyo Sitesi Klasik

Klasik radyo paketi ile anlık 200+ dinleyiciye web sitenizde canlı dj yayın radyo dinletebilirsiniz. Yeni bir Radyo Sitesi kurmak isteyen müşterilerimiz için uygun pakettir. Radyo hosting paketleri ile ucuz fiyat avantajları ile radyo sitesi kurabilir ve 7/24 canlı yayın yapabilirsiniz.


Radyo Hosting
radyo

Radyo Sitesi Gold

Gold Radyo hosting paketimiz ile anlık dinleyici sayısı 300+ web sitenizde canlı radyo yayını yapın. Trafik limitsizdir ve 7/24 kendi radyonuzu canlı olarak yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz oto radyo yayını oluşturabilirsiniz. Radyo paneliniz ücretsiz olarak kurulur.


Radyo Hosting
radyo

Radyo Sitesi Premium

Premium radyo hosting paketi ile 500+ anlık dinleyici kapasitesi ile web sitenizde canlı veya oto radyo yayını yapabilirsiniz. Kesintisiz 7/24 canlı yayın imkanı ve sınırsız trafik ile kendi radyonuzu kurun. Dilerseniz size özel istek paneli oluşturalımve paneliniz üzerinden radyonuzu kendiniz yönetin.


Radyo Hosting
Hostwin & Kampanyalar & Duyurular

Hostwin, çeşitli zamanlarda belirli kampanyalar yürütmektedir.

domain Hostwin Domain Transfer Kampanyası
17
Feb , 2014

Hostwin internet bilişim hizmetlerine transfer edeceğiniz( com & net & org ) domainlerinizin transfer ücreti yalnızca 30 TL. Üstelik domainlerinizi, gelişmiş Hostwin domain kontrol paneliniz üzerinden online olarak yönetebilir, nameserver oluşturabilir, yönlendirebilir, autocode (transfer kodu) nuzu otomatik olarak görebilir yada domaininizi kilitleyebilirsiniz.

Domain Transfer
hostwin Hostwin Web Tasarım
08
Aug , 2014

Bir siteyemi ihtiyacınız var? işletmeniz, bireysel bazlı projeleriniz için bir web sitesimi oluşturmak istiyorsunuz. Hazır site şablonları kullanmak istemiyor ve sıfırdanmı yapmak istiyorsunuz. Siz projenizi belirleyin. Biz çok uygun fiyatlarla isteğiniz doğrultusunda web sitenizi oluşturalım. Sizde gönül rahatlığıyla projelerinizi gerçekleştirin ürünlerinizi pazarlayın.

Web Tasarım
hostwin Web Hosting
08
Aug , 2014

Web Hosting paketlerimiz php & asp seçenekleri ile en ucuz fiyatları ve kalite garantisi ile kendi web sitenizi yayınlayabilirsiniz. Üstelik domaininizi ( alanadınızı ) ister Hostwin aracılığıyla alın ister Hostwin sunucularına yönlendirin, her iki seçenekle de Hostwin üzerinden web hosting paketi satın alabilirsiniz.

Hostwin Web Hosting
iş ortaklığı Hostwin İş Ortaklığı
01
Ocak , 2018

Hostwin, iş ortaklığı programı ile Hostwin'e tavsiye ile üye yönlendirip ürün satın almasına vesile olan bireysel ve kurumsal müşterilerimize, yönlendirdikleri her üyenin satın aldığı ürün fiyatları nın %5'i oranında pay ayrılır ve o müşteri ürünü kullanmaya devam ettiği sürece her ay bu pay yönlendiren üyemizin belirttiği banka hesabına otomatik olarak yatırılır.

İş Ortaklığı
hostwin Hostwin Okey Oyun
08
Aug , 2014

Okey oyun sitesi kurmak artık çok kolay. Hostwin müşterilerine okey hosting uygulamasını geliştirdi ve hizmetinize sundu. Yapmanız gereken tek şey, Hostwin'e üye olmak ve okey oyun paketi satın almak.

Okey Oyunu
hostwin Radyo Hosting
08
Aug , 2014

Radyo sitesi kurmak ve üyelerinize radyo yayını yapmak istiyorsanız, size uygun radyo seçeneklerinden birini seçin ve web siteniz üzerinden üyelerinize 7/24 radyo dinletin. Üstelik masaüstü ve cep telefonu uygulaması ile.

Radyo Hosting
hostwin Sunucu Kampanyaları
08
Aug , 2014

Hostwin üyelerine ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir yelpazede sunucu seçenekleri sunuyor. Oyun sunucuları, kurumsal sunucular, altyapı sunucuları, hosting sunucuları, gpu sunucuları, depolama sunucular, vps sunucu çeşitleri...

Sunucular
SSL Sertifikaları

En ucuz uygun ssl sertifikası fiyatları

ssl sertifikası


Ücretsiz Positive SSL Sertifikası

bireysel ve kurumsal müşterilerimize 90 gün süre ile ücretsiz ssl sertifikası seçeneği sunuyoruz. Süre bitiminde sertifika sonlanır.

SSL Sertifikası

ssl sertifikası


Comodo Positive SSL Sertifikası

Web sitenizi güvenli site haline getirin ve Hostwin üzerinden un uygun fiyatlarla SSL sertifikası alın. Siteniz https:// olarak yayınlansın.

SSL Sertifikası

ssl sertifikası


Rapid SSL Sertifikası

RapidSSL ssl sertifikası ile websitenizi güvenli site haline getirin. fiyatları karşılaştırın, en ucuz rapid ssl sertifikası Hostwin güvencesiyle..

SSL Sertifikası

ssl sertifikası


Kod İmzalama Sertifikası

Kod İmzalama SSL sertifikası, yayıncıların kendi imzası ile kendi kimliğini ispat ederek dosyalarını imzalamalarını sağlar.

SSL Sertifikası

Hostwin SSL Sertifikası
SSL Sertifikası & Comodo Positive SSL & Rapid SSL Sertifikası & Kod imzalama sertifikası & Ücretsiz SSL Sertifikası
Daha ucuzu yok. SSL sertifikası fiyatları mızı diğer siteler ile karşılaştırın. En uygun ssl sertifikası Hostwin'de. Comodo positive ssl sertifikası, Rapid ssl sertifikası, kod imzalama sertifikaları... Ayrıca Hostwin internet bilişim hizmetleri üzerinden 90 gün ücretsiz bedava ssl sertifikası alabilirsiniz. 90 gün kullanımınız sonrasında sertifika yenileme talebinde bulunmadığınız sürece ücret ödemezsiniz. ...

SSL Sertifikası
Referans Siteler

Hizmet verdiğimiz bazı referans siteler

... Hesaplifiyat
... Algül Yapı
... Kutsal Gurup
... Sunset Hotel
... SFN Metal
... Paris Flowers
... Günay Otel
... Oyunpiyat
... Resort Otel
... Agva Otel
Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri

Bizimle iletişime geçiniz

İletişim
 • Web : hostwin.net
 • Hostwin İnternet Bilişim Hizmetleri
 • Merkez mah. reşediye sok. no:24 Gaziosmanpaşa/istanbul
 •  
 • Phone : +90 532-433 09 99
 • Mobile : +90 532-433 09 99
Çalışma Saatleri
 • Telefon Desteği
 • Hafta içi : 08.00 to 18.00
 • Cumartesi : 09.00 to 18.00
 • Pazar : 10.00 to 18.00
 • Email & Ticket Desteği
 • Tüm Günler : 7/24 Destek